Filter
EMBA
Danimarka Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Yarı zamanlı Yönetici MBA Programları içinde İş Yönetimi Danimarka'da 2020

Executive MBA Programı orta kariyer profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış küresel bir yönetim programıdır.Bugün 'ın dinamik küresel organizasyon için etkili yöneticilerin geliştirir

Onun küçük nüfusa rağmen, araştırma ve yüksek kaliteli eğitim güçlü bir vurgu için dünya 'en yenilikçi ülke sayesinde biri olarak Danimarka yer alıyor. Ayrıca, güvenli, kolay ve yenilik odaklı bir ortamda çalışıyor olacağım.

Yarı zamanlı EMBA Programı içinde İş Yönetimi Danimarka'da

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

2 Sonuçlar İş Yönetimi, Danimarka

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
AVT Business School

AVT'nin AMBA akredite Executive MBA, Danimarka'da sunulan tek gerçek küresel liderlik programıdır. ... [+]

Yönetici MBA

AVT'deki Executive MBA , bugünün dinamik iş ortamında liderlerin değişen rollerini keşfederken, yönetsel becerilerinizi geliştirmenizi sağlayan zenginleştirici bir yolculuktur.

MBA, iki bölümden oluşan 18 aylık bir programdır:

Bölüm 1, altı ay / 650 öğrenme süresini alan CBA'dır . Bölüm 2 ek 12 ay / 1.300 öğrenme saat sürer ve CBA programı başarıyla tamamlayan üzerine inşa MBA olduğunu.

Executive MBA'nın ilk bölümünde Cambridge, Massachusetts, ABD'de Cambridge'e keyifli, göz alıcı bir çalışma gezisi yer alıyor.

Executive MBA sınıfı, Çin pazarına dalmak için Şanghay'a gider.

AVT'de MBA:... [-]

Danimarka Kopenhag
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Business Academy

Bu MBA Derecesi, Leeds Beckett Üniversitesi tarafından Kolding'deki IBA International Business Academy işbirliğinde sunulan yarı zamanlı ve uluslararası bir programdır. ... [+]

Avrupa Executive MBA (E-MBA)

Bir yönetici olarak, bir şirketin başarısını etkileyen çeşitli dış etkenlerin yanı sıra, başkalarıyla rekabet edebilme ve pazardaki konumunun yanı sıra, piyasa trendleri ve gelişiminin ötesinde kalmak önemlidir.

Bir şirketin başarılı olması için en önemli parametrelerden bazıları strateji, ekonomi, yönetim, pazarlama ve insan kaynakları yönetimidir ve bu program bu konulara güçlü bir şekilde odaklanmaktadır.

Bu MBA Derecesi, Leeds Beckett Üniversitesi tarafından Kolding'deki IBA International Business Academy işbirliğinde sunulan yarı zamanlı ve uluslararası bir programdır.

European Executive MBA ile bir işletmenin tüm önemli yönleriyle çalışabilme becerisine sahip olacaksınız. Şimdi ve gelecekteki kariyerinizde kullanmak için bilgi ve yöntemlerin yanı sıra araçlara sahip olacaksınız.... [-]

Danimarka Kolding
Şubat 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku