Filter
EMBA
Hollanda Tilburg Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı EMBA'ler içinde İş Yönetimi in Tilburg Hollanda 2019

Bir EMBA çözüm olabilir. Bu sizin iş saklamanızı sağlar, uzmanlardan öğrenmek ve hemen geri iş gücü yeni becerileri uygulamak.

Hollanda Kuzey-Batı Avrupa'da on iki il ve Karayipler'de üç adadan oluşan Hollanda, Kraliyeti bir kurucu ülke. İngilizce konuşan öğrenciler uygun dersler bulma herhangi bir sorun olacaktır. Hollanda'da üniversitelere başvuran uluslararası öğrenciler için çeşitli burs mevcuttur.

Tilburg güzel kasaba mükemmel bir tatil nokta olarak bilinir. Ekonomi ve Yönetim Fakültesi - Ancak, birçok kişi Burası böyle Tilburg Üniversitesi gibi bazı iyi eğitim kurumları olduğunun farkındayız. Bu üniversiteler kaliteli eğitim için tanınan ve iyi iş çalışmaları bölümleri var.

Yarı zamanlı Yönetici MBA içinde İş Yönetimi in Tilburg Hollanda'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İş Yönetimi, Tilburg

TIAS School for Business and Society

Avrupa'nın en saygın işletme okullarından birinin bir Part-time Executive MBA derecesi. Hem katılımcılara hem de şirketlere anında faydalar sunar: gelişmiş bilgi, ağlar v ... [+]

Neden bu program için TIAS ?

Avrupa'nın en saygın işletme okullarından birinin MBA derecesi. İşe hemen uygulanabilir olan gelişmiş bilgi, ağ ve kişisel becerilerle hem katılımcılara hem de şirketlere anında fayda sağlar.

Katılımcı Profili

Bir dakika ile iddialı, yetenekli yöneticileri. 3 yıllık iş tecrübesi ve akademik veya HBO derecesi. Katılımcılar, mevcut uzmanlık rollerinin ötesinde daha yönetsel bir işleve dönüşmek istiyorlar.

Kurs içeriği

Kariyer etkisi üzerine odaklanan profesyonel ve kişisel değişimlerle meşgul olun.

Yönetim Muhasebesiİşletme Ekonomisinin İlkeleriİşletmelerde Nicel YöntemlerKurumsal FinansmanBilgi Yöne... [-]
Hollanda Tilburg Utrecht
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku