Filter
EMBA
Hollanda Utrecht Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Yönetici MBA Programları içinde İş Yönetimi in Utrecht Hollanda 2019

Bir EMBA çözüm olabilir. Bu sizin iş saklamanızı sağlar, uzmanlardan öğrenmek ve hemen geri iş gücü yeni becerileri uygulamak.

Hollanda Kuzey-Batı Avrupa'da on iki il ve Karayipler'de üç adadan oluşan Hollanda, Kraliyeti bir kurucu ülke. İngilizce konuşan öğrenciler uygun dersler bulma herhangi bir sorun olacaktır. Hollanda'da üniversitelere başvuran uluslararası öğrenciler için çeşitli burs mevcuttur.

Utrecht zengin kültürü ve hakim Hollanda geleneklerin varlığı ile ünlüdür. Kültür, sanat ve tarih okuyan ilgilenen herkes, Utrecht gitmek için en iyi yerlerden biridir. Bu Utrecht Üniversitesi gibi kurumların da kaliteli eğitim için bilinir.

Yarı zamanlı EMBA Programı içinde İş Yönetimi in Utrecht Hollanda'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İş Yönetimi, Utrecht

TIAS School for Business and Society

Avrupa'nın en saygın işletme okullarından birinin bir Part-time Executive MBA derecesi. Hem katılımcılara hem de şirketlere anında faydalar sunar: gelişmiş bilgi, ağlar v ... [+]

Neden bu program için TIAS ?

Avrupa'nın en saygın işletme okullarından birinin MBA derecesi. İşe hemen uygulanabilir olan gelişmiş bilgi, ağ ve kişisel becerilerle hem katılımcılara hem de şirketlere anında fayda sağlar.

Katılımcı Profili

Bir dakika ile iddialı, yetenekli yöneticileri. 3 yıllık iş tecrübesi ve akademik veya HBO derecesi. Katılımcılar, mevcut uzmanlık rollerinin ötesinde daha yönetsel bir işleve dönüşmek istiyorlar.

Kurs içeriği

Kariyer etkisi üzerine odaklanan profesyonel ve kişisel değişimlerle meşgul olun.

Yönetim Muhasebesiİşletme Ekonomisinin İlkeleriİşletmelerde Nicel YöntemlerKurumsal FinansmanBilgi Yöne... [-]
Hollanda Tilburg Utrecht
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku