Filter
EMBA
İrlanda Dublin Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı Yönetici MBA Dereceleri içinde İş Yönetimi in Dublin İrlanda 2019

Bir executive MBA veya EMBA, bir lisansüstü düzeyde iş derecesidir. Bir executive MBA programını düzenli bir MBA programı gibi bir çok şey var. Temel fark bir executive MBA programı öncelikle çalışan yöneticiler, yöneticiler, girişimciler ve diğer iş dünyası liderleri eğitmek için tasarlanmış olmasıdır.

İrlanda Avrupa kıtasının kuzey-batısında bir adadır. Avrupa'da üçüncü büyük adası ve yeryüzünde yirminci büyük adadır. Bu kulenin doğusunda bu İrlanda Denizi ile ayrılır hangi Büyük Britanya büyük ada vardır.

Leinster eyaletinden olan Dublin, kaliteli eğitim için ünlü eğitim kurumları modern bir merkezidir. Bu şehir büyük kültürel öneme sahiptir. Dublin Üniversitesi, İrlanda ve Dublin City Üniversitesi Ulusal Üniversitesi: Bu eğitim arayanlar için üç büyük üniversite sunmaktadır.

Yarı zamanlı EMBA içinde İş Yönetimi in Dublin İrlanda'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İş Yönetimi, Dublin

Trinity College Dublin - Business School

Trinity Executive MBA, programınıza uyum sağlarken, düşüncenize meydan okumak ve potansiyelinizi gerçekleştirmek için tasarlanmış iki yıllık yarı zamanlı sürükleyici bir ... [+]

Trinity Executive MBA

Trinity Executive MBA, programınıza uyum sağlarken, düşüncenize meydan okumak ve potansiyelinizi gerçekleştirmek için tasarlanmış iki yıllık yarı zamanlı sürükleyici bir programdır.

Programın Önemli Noktaları

Liderlik ve Mesleki Gelişim Modülü

Eşsiz liderlik niteliklerinizi keşfetmek için kendi farkındalığınızı derinleştirin ve konfor bölgenizin dışına çıkın. Tamamen nitelikli performans koçları, grup çalıştayları ve psikometrik testler, potansiyelinizi fark etmenize yardımcı olabileceğimiz yollardan sadece birkaçıdır.

Firma Danışmanlık Projeleri

Gerçek şirketler ile canlı eylem öğrenme, Trinity MBA'nin önemli bir parçasıdır. Program boyunca, çeşitli sektörlerdeki şirketlerde üst düzey yöneticilerle doğrudan çalışacak, gerçek stratejik iş sorunları ile başa çıkacaksınız.... [-]

İrlanda Dublin
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku