Filter
EMBA
Kanada Ontario Ottawa Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Yönetici MBA'ler içinde İş Yönetimi Ottawa Kanada 2019

Lisans eğitimi aldıktan ve bir süre iş deneyimi elde ettikten sonra bir sonraki adımınız Yönetici MBA (EMBA) programına katılmak olacaktır. Program finans, muhasebe ve pazarlama gibi temel konularla liderlik çalışmalarını birleştirerek sizi yüksek düzey yönetici ve yönetim pozisyonlarına hazırlamaktadır.

Kanada on eyalet ve üç bölgeden oluşan bir Kuzey Amerika ülkesidir. Kıtanın kuzey kesiminde yer alan, bu Atlantik'ten Pasifik'e kadar uzanan ve kuzeye Arktik Okyanusu uzanır.

Ottawa Kanada'da en iyi eğitimli şehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Nüfusunun hemen hemen yarısı çeşitli üniversite ve kolej mezun oldu. Ana yüksek öğrenim Ottawa ve Carleton Üniversitesi kurum Üniversitesi hem doğrudan hem de dolaylı olarak bu katkıda bulunmuştur.

Yarı zamanlı EMBA içinde İş Yönetimi Ottawa Kanada'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İş Yönetimi, Ottawa

Telfer School of Management, University of Ottawa

University of Ottawa Executive MBA yüksek lisans işletme derecesini kendi kişisel ve finansal yatırım olarak en yüksek gelir isteyenler içindir. Kendinizi daha fazla tale ... [+]

Talep Yourself bilgi. Karşılığında daha fazla bekleyin

University of Ottawa Executive MBA yüksek lisans işletme derecesini kendi kişisel ve finansal yatırım olarak en yüksek gelir isteyenler içindir. Program öğrenme deneyimleri gerçek dünya sağlayan, küresel iş düşünürler ve liderler için pozlama ve yönetimi ve bugünün bilgi tabanlı ekonomide öne geçmek için teknolojinin uygulanması üzerinde vurgu. Kendinizi daha fazla talep varsa ve karşılığında daha fazla beklemek, Ottawa's Executive MBA tam size göre.

El-Deneyim Yandan Öğrenme, Birinci

Ottawa Executive MBA Üniversite öncesinde iş dünyasında olsun deneyimi donatıyor. Bizim temel odak iş bilgi ve en iyi uygulamaların gerçek dünyada uygulama açıkken: ... [-]

Kanada Ottawa
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku