Filter
EMBA
Kanada Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Bak Yarı zamanlı EMBA Programları içinde İş Yönetimi Kanada'da 2019/2020

Bir executive MBA veya EMBA, bir lisansüstü düzeyde iş derecesidir. Bir executive MBA programını düzenli bir MBA programı gibi bir çok şey var. Temel fark bir executive MBA programı öncelikle çalışan yöneticiler, yöneticiler, girişimciler ve diğer iş dünyası liderleri eğitmek için tasarlanmış olmasıdır.

Kanadalılar öğrenmeye büyük önem ve yüksek standartları ile birinci sınıf bir eğitim sistemi geliştirdik. Kanada güvenli, temiz bir ortam sağlamak, ancak sürekli BM tarafından yaşam kalitesi açısından yaşamak için dünyanın en iyi yerlerinden biri olarak seçildi Sadece.

Yarı zamanlı EMBA Derecesi içinde İş Yönetimi Kanada'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İş Yönetimi, Kanada

Telfer School of Management, University of Ottawa

University of Ottawa Executive MBA yüksek lisans işletme derecesini kendi kişisel ve finansal yatırım olarak en yüksek gelir isteyenler içindir. Kendinizi daha fazla tale ... [+]

Talep Yourself bilgi. Karşılığında daha fazla bekleyin

University of Ottawa Executive MBA yüksek lisans işletme derecesini kendi kişisel ve finansal yatırım olarak en yüksek gelir isteyenler içindir. Program öğrenme deneyimleri gerçek dünya sağlayan, küresel iş düşünürler ve liderler için pozlama ve yönetimi ve bugünün bilgi tabanlı ekonomide öne geçmek için teknolojinin uygulanması üzerinde vurgu. Kendinizi daha fazla talep varsa ve karşılığında daha fazla beklemek, Ottawa's Executive MBA tam size göre.

El-Deneyim Yandan Öğrenme, Birinci

Ottawa Executive MBA Üniversite öncesinde iş dünyasında olsun deneyimi donatıyor. Bizim temel odak iş bilgi ve en iyi uygulamaların gerçek dünyada uygulama açıkken: ... [-]

Kanada Ottawa
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku