Filter
EMBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İşletme Yönetimi 3 EMBA Dereceleri Hepsini İncele

Bir lisans derecesi aldıktan sonra, birçok öğrenci kendi eğitimlerini en sonunda arzulamak isteyen seçtikleri kariyer alanına girmektedir. Bir EMBA programı genellikle öğrencinin iş tecrübesini alır ve üzerine seçtiği kariyer alanındaki bilgileri geliştirmek için üzerine kuruludur.

İşletme Yönetiminde EMBA Nedir? Öğrencileri iş dünyasındaki yönetsel roller için hazırlamak üzere tasarlanan bu program genellikle öğrencilere strateji, yönetim teorisi ve pazarlama teknikleri gibi konularda uzman bilgi verir. Her ders, öğrencilere genel olarak bir işletmenin küresel olarak nasıl işlediği ve başarılı strateji ve uygulama prosedürleri ile kariyer alanına nasıl gidebileceği konusunda öğrencilere daha fazla bilgi verir.

Birçok beceri İşletme Yönetimi programında bir EMBA boyunca yetiştirilebilir. Güçlü iletişim becerileri hem mesleki hem de kişisel olarak ispatlanabilirken, liderlik becerileri öğrencilerin işgören potansiyelleri olarak öne çıkmasına yardımcı olabilir ve sonunda iş ilerlemelerine yol açabilir. Eleştirel düşünme becerileri, iş dünyasında da gerekli olabilir.

Genellikle öğrencilerin bir EMBA programı tamamlamak için iki yıl sürer, ancak fiyatlar okullar arasında farklılık gösterir. Her üniversitenin kendi programları ve ücretleri vardır, bu nedenle maliyetler büyük ölçüde değişebilir.

İşletme Yönetimi'nde EMBA derecesine sahip olmak öğrencileri ilgi çekici birkaç kariyere hak kazanabilir. Birçoğu deneyimlerini ve bilgilerini mevcut şirketlerin işletme yöneticileri veya CEO'ları olarak kullanırken diğerleri kendi şirketlerini kurmayı tercih ederler. Bazıları pazarlama müdürleri, veri analistleri veya işletme danışmanları olarak meslek seçer. Finans bölümünde çalışmayı tercih edenler bazen telafi yöneticileri olarak çalışırlar. Proje yöneticileri, kurumsal işe alma görevlileri veya reklam yöneticileri olan işler de mevcut olabilir.

Teknolojinin hızla genişlemesi ile çevrimiçi sınıflar her zamankinden daha popüler hale geliyor. Sınıfları uzaktan almanız, öğrencilerin okulu kişisel hayatlarıyla dengeleme esnekliğine sahip olmanıza yardımcı olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar İşletme Yönetimi

ESIC Business & Marketing School

İşletme Yönetimi Executive MBA - EMBA, kuruluşlarında iş kaynaklarının karar vermesi ve yönetimi ile karakterize işlerini yürüten deneyimli uzmanlara ve üst yönetimde ben ... [+]

İşletme Yönetimi Yönetici MBA'ler.

İşletme Yönetimi Executive MBA - EMBA , kuruluşlarında iş kaynaklarının karar vermesi ve yönetimi ile karakterize işlerini yürüten deneyimli uzmanlara ve üst yönetimde benzer ve tamamlayıcı işlevler yapan profesyonellere yöneliktir.

Odaklanan eksiksiz bir eğitim programı:

Çevre anlayışı ve stratejik kalkınmanın yönlerini birleştiren üst yönetimin stratejik düşünceleri;Teknolojik ve insan "anahtar" faktörlerinin etkisi;Gelişimi yönetimin uluslararası yönlerini içeren finansal teknikler ve muhasebe bilgi sistemleri;Üst yönetimde bulunması gereken işle ilgili düşünceleri içeren Stratejik Pazarlama Perspektifi;Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan ürün ve hizmetler üreten süreçler ve operasyonlar ve şirkette çalışan meslek gruplarına yansımaları;Genel yöndeki faaliyetin merkezi eksenini oluşturan yönetsel becerilere yaklaşımı bütünleştirmek.amaç... [-]
Brezilya Curitiba
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
600 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad Pontificia Comillas

İşletme Yönetimi Resmi İcra Yüksek Lisans (Executive MBA) iktisat ve işletme lisansüstü uzman ICADE Business School, Ekonomi ve İşletme Fakültesi bünyesinde özel bir bölü ... [+]

İşletme Yönetimi Yönetici Yüksek Lisans (Executive MBA)

İşletme Yönetimi Resmi İcra Yüksek Lisans (Executive MBA) iktisat ve işletme lisansüstü uzman ICADE Business School, Ekonomi ve İşletme Fakültesi bünyesinde özel bir bölümde, tarafından sunulmaktadır. 23 üzerinde mezun yöneticilerinin nesiller ve hiçbiri ikinci akademik mükemmellik düzeyi içeren bir iz kaydı ile, bu karşılamak için uyarlanmış Yüksek Lisans Programı resmi derece olarak sunulan yedinci yıl (2017-2018 öğretim yılı) 'dir Avrupa Yükseköğretim Alanı'nın gereksinimleri.

Kabul

Kabul şartları:

Resmi üniversite Licentiate veya sorumluluk orta / yüksek düzeyde pozisyonlarda çalışan profesyonel deneyimi en az üç yıl Lisans mezunları. kanıtlayabilirim resmi Diploma mezunları kilit pozisyonlarda mesleki deneyimi en az beş yıl olması. Yöntemler ve Hedefler ... [-]
İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
10 - 14 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
CESTE Business School

Executive MBA, özellikle profesyonellere, işadamlarına ve çok sayıda profesyonel deneyimi olan yöneticilere yönelik, İşletme alanında yüksek lisans derecesidir. İş dünyas ... [+]

Executive MBA, özellikle profesyonellere, işadamlarına ve çok sayıda profesyonel deneyimi olan yöneticilere yönelik, İşletme alanında yüksek lisans derecesidir. İş dünyasının küresel bir vizyonunu sağlamanın yanı sıra kolaylaştırıcılarla (kendi alanlarında dikkate değer uzmanlar) ve diğer öğrencilerle deneyim alışverişini teşvik etmenin yanı sıra, programımız didaktik, cesur ve pratik bir insan deneyimini teşvik etme konusunda özel bir özelliğe sahiptir.

Executive MBA özellikle profesyoneller, çok iş tecrübesi olan profesyoneller, işadamları ve yöneticiler için tasarlanmış bir İşletme Yüksek Lisansıdır.

CESTE'de Executive MBA, yarı zamanlı lisansüstü öğrenciler için MBA değildir. Her iki program türü arasındaki fark açıktır ve katılımcıların kendilerinde kalır. Bir lisansüstü MBA programında, öğrencilerin çoğunluğu, mesleki tecrübesi çok az olan veya hiç olmayan son üniversite mezunları olsa da, Executive MBA katılımı sadece programdaki kolaylaştırıcıların kalitesini değil aynı zamanda bilgi alışverişini de çok olumlu değerlendiren bir profesyoneldir. katılımcılar arasında. Metodoloji, kolaylaştırıcılar ve öğrenciler arasında bu bilgi alışverişinin maksimum faydasını sağlayacak şekilde etkin bir şekilde uyarlanmıştır. Gruba katılım, yöneticiler için Master'ın katma değerlerinden biridir.... [-]

İspanya Zaragoza
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku