Filter
EMBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İşletme Yönetimi 3 EMBA Dereceleri Hepsini İncele

Bir lisans derecesi aldıktan sonra, birçok öğrenci kendi eğitimlerini en sonunda arzulamak isteyen seçtikleri kariyer alanına girmektedir. Bir EMBA programı genellikle öğrencinin iş tecrübesini alır ve üzerine seçtiği kariyer alanındaki bilgileri geliştirmek için üzerine kuruludur.

İşletme Yönetiminde EMBA Nedir? Öğrencileri iş dünyasındaki yönetsel roller için hazırlamak üzere tasarlanan bu program genellikle öğrencilere strateji, yönetim teorisi ve pazarlama teknikleri gibi konularda uzman bilgi verir. Her ders, öğrencilere genel olarak bir işletmenin küresel olarak nasıl işlediği ve başarılı strateji ve uygulama prosedürleri ile kariyer alanına nasıl gidebileceği konusunda öğrencilere daha fazla bilgi verir.

Birçok beceri İşletme Yönetimi programında bir EMBA boyunca yetiştirilebilir. Güçlü iletişim becerileri hem mesleki hem de kişisel olarak ispatlanabilirken, liderlik becerileri öğrencilerin işgören potansiyelleri olarak öne çıkmasına yardımcı olabilir ve sonunda iş ilerlemelerine yol açabilir. Eleştirel düşünme becerileri, iş dünyasında da gerekli olabilir.

Genellikle öğrencilerin bir EMBA programı tamamlamak için iki yıl sürer, ancak fiyatlar okullar arasında farklılık gösterir. Her üniversitenin kendi programları ve ücretleri vardır, bu nedenle maliyetler büyük ölçüde değişebilir.

İşletme Yönetimi'nde EMBA derecesine sahip olmak öğrencileri ilgi çekici birkaç kariyere hak kazanabilir. Birçoğu deneyimlerini ve bilgilerini mevcut şirketlerin işletme yöneticileri veya CEO'ları olarak kullanırken diğerleri kendi şirketlerini kurmayı tercih ederler. Bazıları pazarlama müdürleri, veri analistleri veya işletme danışmanları olarak meslek seçer. Finans bölümünde çalışmayı tercih edenler bazen telafi yöneticileri olarak çalışırlar. Proje yöneticileri, kurumsal işe alma görevlileri veya reklam yöneticileri olan işler de mevcut olabilir.

Teknolojinin hızla genişlemesi ile çevrimiçi sınıflar her zamankinden daha popüler hale geliyor. Sınıfları uzaktan almanız, öğrencilerin okulu kişisel hayatlarıyla dengeleme esnekliğine sahip olmanıza yardımcı olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar İşletme Yönetimi

ESIC Business & Marketing School

İşletme Yönetimi Executive MBA - EMBA, kuruluşlarında iş kaynaklarının karar vermesi ve yönetimi ile karakterize işlerini yürüten deneyimli uzmanlara ve üst yönetimde ben ... [+]

İşletme Yönetimi Yönetici MBA'ler.

İşletme Yönetimi Executive MBA - EMBA , kuruluşlarında iş kaynaklarının karar vermesi ve yönetimi ile karakterize işlerini yürüten deneyimli uzmanlara ve üst yönetimde benzer ve tamamlayıcı işlevler yapan profesyonellere yöneliktir.

Odaklanan eksiksiz bir eğitim programı:

Çevre anlayışı ve stratejik kalkınmanın yönlerini birleştiren üst yönetimin stratejik düşünceleri;Teknolojik ve insan "anahtar" faktörlerinin etkisi;Gelişimi yönetimin uluslararası yönlerini içeren finansal teknikler ve muhasebe bilgi sistemleri;Üst yönetimde bulunması gereken işle ilgili düşünceleri içeren Stratejik Pazarlama Perspektifi;Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan ürün ve hizmetler üreten süreçler ve operasyonlar ve şirkette çalışan meslek gruplarına yansımaları;Genel yöndeki faaliyetin merkezi eksenini oluşturan yönetsel becerilere yaklaşımı bütünleştirmek.amaç... [-]
Brezilya Curitiba
March 2020
Yarı zamanlı
600 saatleri
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad Pontificia Comillas

İşletme Yönetimi Resmi İcra Yüksek Lisans (Executive MBA) iktisat ve işletme lisansüstü uzman ICADE Business School, Ekonomi ve İşletme Fakültesi bünyesinde özel bir bölü ... [+]

İşletme Yönetimi Yönetici Yüksek Lisans (Executive MBA)

İşletme Yönetimi Resmi İcra Yüksek Lisans (Executive MBA) iktisat ve işletme lisansüstü uzman ICADE Business School, Ekonomi ve İşletme Fakültesi bünyesinde özel bir bölümde, tarafından sunulmaktadır. 23 üzerinde mezun yöneticilerinin nesiller ve hiçbiri ikinci akademik mükemmellik düzeyi içeren bir iz kaydı ile, bu karşılamak için uyarlanmış Yüksek Lisans Programı resmi derece olarak sunulan yedinci yıl (2017-2018 öğretim yılı) 'dir Avrupa Yükseköğretim Alanı'nın gereksinimleri.

Kabul

Kabul şartları:

Resmi üniversite Licentiate veya sorumluluk orta / yüksek düzeyde pozisyonlarda çalışan profesyonel deneyimi en az üç yıl Lisans mezunları. kanıtlayabilirim resmi Diploma mezunları kilit pozisyonlarda mesleki deneyimi en az beş yıl olması. Yöntemler ve Hedefler ... [-]
İspanya Madrid
September 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
10 - 14 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EBAPE Brazilian School of Public and Business Administration

İşletme Yönetimi Profesyonel (MEX) EBAPE İcra Master yurtdışında ülke veya üst düzey mezunları için son derece nitelikli bir programdır ... ... [+]

İşletme Yönetimi Professional İcra Master

İşletme Yönetimi Profesyonel (MEX) EBAPE İcra Master hareket veya İşletme alanında hareket etme amacını sahiptir ülke veya yurtdışında programının, en üst düzeyine bir yüksek nitelikli mezunlar olduğunu.

Tabii akşamları sunulmaktadır ve onaylı master tezi ile 24 ay içinde tamamlanmalıdır. Sınıflar başlamak her yıl başında her zaman ve onun bölünmüş yapı çeyrek.

Sınıflar 18:30 mesleki faaliyeti uzlaştırmak için bir master derecesi ile öğrenci sağlayacaktır 21:45 e Cuma günleri arasında hafta boyunca düzenlenecek.

MEX ana sağlar:

• Egzersiz yönetim işlevleri veya üst yönetim • girişimci yönetim becerilerini geliştirmek • İdare alanındaki okullarda veya üstü kurumlarında Öğretim • sağlanması tavsiye... [-]

Brezilya Rio de Janeiro
March 2020
Yarı zamanlı
24 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku