Filter
EMBA
Birleşik Krallık İngiltere Coventry Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Birleşik Krallık Coventry Yarı zamanlı EMBA İncele

EMBA lisans programları tam zamanlı çalışan profesyoneller için esnek ve uygun eğitim seçenekleri bulunmaktadır. Günümüzün 's iş piyasasında, o ' kolay değil bir rekabet avantajı bulmak için. Çalışan ve işsiz iki kişi bir EMBA için sabırsızlanıyoruz.

İş İdaresi (MBA) Yüksek lisans, iş, yönetim, finans ve muhasebe gibi gelişmiş ve özelleşmiş bir çalışma kapsayan konularda iki yıl tamamlanmasıyla mezunlarına sunulmuştur. Kazanç MBA mezunu agresif bir iş piyasasında diğer iş başvurusunda üzerinde bir rekabet avantajı sağlayabilir.

 

Büyük Britanya ve yaygın İngiltere ve İngiltere olarak bilinen Kuzey İrlanda, Amerika Birleşik Krallık Avrupa kıtasının kuzey-batı kıyılarında bulunan bir egemen devlettir.Iki en ünlü (ve eski) üniversiteler İngiltere de (özellikle Imperial College, Londra Ekonomi Okulu, University College London birkaç dahil olmak üzere, birçok dünya standartlarında kurumlar vardır (genellikle birçok İngilizler tarafından Oxford ve Cambridge üniversiteleri olarak anılacaktır) Oxford ve Cambridge olan Londra ve King 's College London, bütün) Londra Üniversitesi bir parçasıdır

Coventry Üniversitesi ve University of Warwick - Coventry iki üniversite ile tanınır. Ikinci bir ilk on dışında puan olmuştur asla sadece beş üniversitelerinden biridir. Coventry birçok yabancı öğrenci ile büyük bir öğrenci nüfusuna sahip.

Birleşik Krallık'ta Coventry Yarı zamanlı Yönetici MBA Dereceleri ve Bilgi İsteyin 2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Birleşik Krallık
İngiltere
Coventry
Eğitim türü
Hız
Warwick Business School

Dünyada 10. sırada yer alan Warwick Executive MBA, size anında etki etmek için ihtiyaç duyduğunuz stratejik liderlik becerilerini kazandıracak. ... [+]

Executive MBA

Dünyada 10. sırada yer alan Warwick Executive MBA, size anında etki etmek için ihtiyaç duyduğunuz stratejik liderlik becerilerini kazandıracaktır.

Dünyaca ünlü öğretim ve araştırmalarımız, yenilikçi kültürümüz ve kapsamlı liderlik ve geliştirme desteğimizle birleştirildiğinde size kendi işine başlamanıza, C-suite'inize hızlıca gideceğiniz ya da mesleğinize kariyerinizi nasıl dönüştürmeniz gerektiğine ilişkin beceri, yetenek ve vizyon verecektir. Sonraki adımlarınızı yeniden tanımlayarak.

Etkileyici derecelendirmelerimiz ve yüksek kaliteli eğitimimiz, en iddialı ve dinamik yöneticileri cezbeder ve hem en iyi hem de en iyi şekilde öğrenmenizi sağlar. Sınıfınız genelde 25-40 yöneticiler arasında olacak ve ömür boyu sürecek güçlü bağlantılar kurup bütünleştirebileceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku