MBASTUDIES

Stockholm İsveç Top İşletme Eğitimleri 2020

Stockholm dünyanın her yerinden pek çok profesyoneller için bir lisansüstü işletme lisans için ideal bir yerdir. İsveç akademisyenler mükemmellik uzun bir geçmişi vardır ve birçok çokuluslu şirketler ve işletmeler ev sahipliği yapmaktadır. Stockholm'de bir EMBA bir canlı ve uluslararası şehirde mesleki gelişim ile birlikte yüksek kalitede akademik program için eşsiz bir fırsat olduğunu kanıtlayabilirim.

İsveç ileri görüşlü bir toplum olduğu için, Stockholm programlarında EMBA gelecekteki eğilimleri entegre yenilikçi ve yeni fikirler değer veriyoruz. Stockholm programlarında EMBA eğitim ve yürütme ve üst yönetim pozisyonlarına kariyer gelişimi için gerekli becerileri elde etmeyi amaçlamaktadır profesyoneller için tasarlanmıştır. Stockholm'de bir EMBA ile mezun bölgede yayılan yanı sıra global iş piyasasında bir rekabet avantajı sağlayabilir değerli uluslararası deneyim kazanmak için geniş bir profesyonel ağ oluşturabilirsiniz.

Aşağıda Stockholm programlarında EMBA göz atın ve sizin için arama edilmiştir dereceye bulabilirsiniz!

Arama Sonucu Filter

EMBA

Stockholm University - Stockholm Business School
EMBA
<
Yarı zamanlı
<
4 dönem
Ingilizce
İsveççe
Kampüs

Yönetici MBA programı, hem özel hem de kamu sektöründe mevcut ve gelecekteki organizasyonel liderlere uygulanabilir uluslararası liderlik ve yönetim uygulamalarına odaklanmış ...

Devamını oku