Filter
EMBA
Şili Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Şili'de Yarı zamanlı EMBA

Hali hazırda belirli bir iş deneyimi olan profesyoneller için tasarlanmış olan Yönetici İşletme yönetim yüksek lisans programı, öğrencilere kariyerlerinde ilerleme fırsatı sunmak üzere tasarlanmış bir programdır. Gerçek yaşam iş deneyimleri öğrenmeyi iyileştirdiği için okurken çalışabilirsiniz de.

İş İdaresi (MBA) Yüksek lisans almak için çalışma yaklaşık iki yıl süren bir lisans derecesidir. nedeniyle gelişmiş yeterlilikleri konusunda iş ve yönetim alanları içinde bu derece kazanç önemli bilgi ve deneyim kazanmak ve hızlı bir şekilde iş bulmak mümkün olabilir Bireyler.

 

Şili önem bir üniversite ile bir teknik ve yüksek eğitim eğitim. Şili'de üniversitelerin en köklü öğrenci kültür ve ne olursa olsun dil engeli uluslararası öğrencilerle ilişki sunmaktadır. Şili'de Yükseköğretim özel ve kamu tarafından finanse edilen üniversiteler hem de erişilebilir.

Şili'de En iyi Yarı zamanlı Yönetici MBA Derecesi 2019/2020

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

Arama Sonucu

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Executive MBA LATAM, katılımcılarının kariyerlerini uluslararası hale getiren ve destekleyen, kurumları için anında değer yaratan, yarı zamanlı bir programdır. ... [+]

Executive MBA LATAM, katılımcılarının kariyerlerini uluslararası hale getiren ve destekleyen, kurumları için anında değer yaratan, yarı zamanlı bir programdır.

Modüler bir format karışımı altında, Latin Amerika'da geniş ve özel odak noktası olan tek kişi olması ile karakterizedir. Program, Latin Amerika'yı bir pazar olarak görme ve kariyerlerinde veya organizasyonlarında yeni ufuklar bulma konusunda endişeli olan en az 5 ila 6 yıllık yönetim tecrübesine sahip profesyonellere yöneliktir.

Bizim program12 ay süre Modüler Format Karışımı.Haftanın 7 yüz yüze modülü Şili, Kolombiya, Brezilya, Panama, Meksika * ve Miami *.Üst düzey profesyonellere yönelik 5 yıllık yönetim tecrübesi ile.Latin Amerika'da geniş ve özel bir odak noktası olan tek MBA yöneticisi.... [-]
Şili Peñalolén
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku