Filter
EMBA
Amerika Birleşik Devletleri California Claremont Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Claremont Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yönetici MBA Dereceleri 2019

Executive MBA Programı orta kariyer profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış küresel bir yönetim programıdır.Bugün 'ın dinamik küresel organizasyon için etkili yöneticilerin geliştirir

Eğer kurumsal merdiveni tırmanmak ve bir yönetici pozisyonuna kazanmak istiyorsanız, MBA tam size göre. Bu program fonksiyonel, iş alanlarında bir dizi, anlayış açısından, size bilgi ve çok yönlülük kazanmak için becerileri sağlar. Artı yeteneği stratejik planlama katkıda bulunmak, araçlar ve analiz kullanımı, ve karar verme için.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Claremont bu hevesli lisans mezunları için mükemmel bir yer yapmak çok sayıda eğitim kurumları için dünya ünlüdür. Hatta "Ağaçları Şehir ve Doktora" adlandırılan.

Claremont ABD'nde Yönetici MBA'ler Bak 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
California
Claremont
Eğitim türü
Hız
Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University

Drucker School Executive Management Program (EMP), iş hayatında başarılı olan, ancak gelecekteki gelişime hazırlanmak isteyen profesyonelleri arıyor. ... [+]

Drucker School Executive Management Program (EMP), işte başarılı olan, ancak gelecekteki ilerleme için hazırlanmak isteyen profesyonelleri arıyor. Güçlü analitik ve iletişim becerilerine sahip, iyi yönetilen bireylerin yanı sıra yönetimde ilerleme kaydetmeyi de araştırırız. Öğrencileri çok çeşitli endüstrilerden ve geçmişlerden seçiyoruz. Dinamik sınıf ortamımızda fayda sağlayacak, katkıda bulunacak insanlar istiyoruz. ÇYP'ye adaylar asgari tutarları sağlamalıdır: * Beş yıllık orta-üst düzey yönetim veya mesleki deneyim. * ABD'de bir lisans veya dengi ÇYP'ye kabul için GMAT veya GRE'ye ihtiyaç duymuyoruz. İhtiyacımız olan şey:

- Claremont Üniversitesi Lisansüstü başvurusu (basılı veya çevrimiçi) ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Claremont
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku