Filter
EMBA
Almanya Oestrich-Winkel Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Oestrich-Winkel Almanya En iyi Yönetici MBA Dereceleri 2019

EMBA lisans programları tam zamanlı çalışan profesyoneller için esnek ve uygun eğitim seçenekleri bulunmaktadır. Günümüzün 's iş piyasasında, o ' kolay değil bir rekabet avantajı bulmak için. Çalışan ve işsiz iki kişi bir EMBA için sabırsızlanıyoruz.

İş İdaresi (MBA) Yüksek lisans almak için çalışma yaklaşık iki yıl süren bir lisans derecesidir. nedeniyle gelişmiş yeterlilikleri konusunda iş ve yönetim alanları içinde bu derece kazanç önemli bilgi ve deneyim kazanmak ve hızlı bir şekilde iş bulmak mümkün olabilir Bireyler.

 

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Oestrich-Winkel Hesse, Almanya eyaletinde Rheingau-Taunus-Kreis bir şehridir. Şehir Rheingau Musik Festival olmak Bunlar arasında çeşitli etkinlikler ev sahipliği yapıyor. Bu EBS Universität für Wirtschaft und Recht ev sahipliği yapmaktadır.

in Oestrich-Winkel Almanya'da Yönetici MBA'ler Bak 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Almanya
Oestrich-Winkel
Eğitim türü
Hız
Durham University Business School

Durham Üniversitesi Business School ve Almanya'da European Business School (EBS): - Executive MBA Durham ve EBS, size iki saygın kurumların birleşik güçlü yararlanma fırs ... [+]

Executive MBA - Durham-EBS (ikili ödül)

İki UNESCO Dünya Mirası Sitesinde (İngiltere'de Durham, Almanya'da Üst Orta Ren bölgesi) eğitim alacaksınız. Durham-EBS Executive EMBA tamamen sınıf ortamında İngilizce olarak verildiğinden, çoğu öğretim her ay bir kez üç günlük bloklarla (Perşembe'den cumartesiye) teslim edildiği için okumak için tam zamanlı çalışmaya devam edebilirsiniz.

Programın güçlü uluslararası odağı, temel işletme ve seçmeli modüllere de yansır; Uluslararası İşletme Bağlamında seçmeli modül, en iyi iş hedefinde teslim edilir. Kazandığınız iş ve mezun bağlantıları da kariyerinizi ilerletmenizde size yardımcı olacaktır.... [-]

Almanya Oestrich-Winkel
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EBS Universität

Durham EBS Executive MBA: İki ünlü iş okulları, İngiltere'de Durham Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Almanya'da European Business School olağanüstü programında kendi güç ... [+]

Durham EBS Executive MBA: İki ünlü iş okulları, İngiltere'de Durham Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Almanya'da European Business School olağanüstü programında kendi güçlü ve liderlik gelişiminde yılların deneyimini birleştirmek için güçlerini birleştirdi.

Bir bakışta Derecesi: Master of Business Administration (MBA) Çalışma süresi: 18 ay Dil: İngilizce Kayıt: Her Eylül ECTS: 60 Çift Diploma: Durham Üniversitesi'nden MBA elde, İngiltere ve EBS Üniversitesi Çalışmanın başlıca alanı: Yönetim Maliyetler: 40.000 EUR Önemli İngilizce çalışmaları iki tanınmış üniversitelerin iki ifadeleri Küçük gruplar bireysel koçluk Üstün iş bağlantıları kapsamlı ağ Yapısı ve İçeriği ... [-]
Almanya Oestrich-Winkel
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku