Filter
EMBA
Avustralya New South Wales Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

New South Wales Avustralya Top Yönetici MBA Dereceleri 2019

Hali hazırda belirli bir iş deneyimi olan profesyoneller için tasarlanmış olan Yönetici İşletme yönetim yüksek lisans programı, öğrencilere kariyerlerinde ilerleme fırsatı sunmak üzere tasarlanmış bir programdır. Çalışırken eğitiminize devam edebilirsiniz, gerçek iş ortamı aynı zamanda eğitim deneyiminizi de iyileştirecektir.

Zaten bir lisans derecesini aldı ve daha da bilgi ve eğitimi artırmak isteyen bireyler İşletme veya MBA Master kazanmak için seçebilirsiniz. Bir MBA iş dünyasında liderlik ve yönetim alanında kariyer için mezun hazırlamak yardımcı olabilir bir iki yıllık bir programdır.

Avustralya SW Pasifik, Commonwealth üyesi devlet, güney yarımkürede bir ada ülkesi ve kıta.

New South Wales Avustralya'da Yönetici MBA'ler Bak 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

University of Wollongong Faculty of Business

Master of Business Administration Executive (EMBA) yöneticiler, yönetici pozisyonları ve girişimciler için isteyenler için entegre teorik ve profesyonel yetenekler bütünü ... [+]

Master of Business Administration Executive (EMBA) yöneticiler, yönetici pozisyonları ve girişimciler için isteyenler için entegre teorik ve profesyonel yetenekler bütünü sunar.

Program, iş ve profesyonel yaşam döngüsünün tüm aşamalarında en iyi iş uygulamalarını belirleyerek, uygulayarak ve yöneterek dinamik iş ortamına cevap vermek için gereken becerileri geliştirir.

Tüm iş modellerinin yönetimine etkin cevaplar verebilmek için liderlik becerileri ve yaklaşımları geliştirilmiştir. Mezunlar, müşteri odaklı sonuçların sağlanmasında yenilikçi, vizyoner ve stratejik olacak şekilde donatılmıştır.

Üst düzey yöneticilerin işlerini yönetmelerine ve taahhütlerini yerine getirmelerine izin vermek için, program, haftasonu boyunca, bir hafta sonu ve yoğun bir offshore çalışma turu da dahil olmak üzere yoğun bir modda öğretilir.... [-]

Avustralya North Wollongong
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku