Filter
EMBA
Avustralya New South Wales North Wollongong Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

North Wollongong Avustralya En iyi Yönetici MBA Programları 2019

Hali hazırda belirli bir iş deneyimi olan profesyoneller için tasarlanmış olan Yönetici İşletme yönetim yüksek lisans programı, öğrencilere kariyerlerinde ilerleme fırsatı sunmak üzere tasarlanmış bir programdır. Gerçek yaşam iş deneyimleri öğrenmeyi iyileştirdiği için okurken çalışabilirsiniz de.

İşletme MBA veya Master iki yıllık bir lisans programıdır. MBA takip etmek için, öğrenciler önce ilgili alanda bir lisans almış olmalıdır. MBA programında öğrenciler işletmek ve işletmeleri ve şirketleri yönetmek için onları nitelikli işle ilgili kurs alırsınız.

 

Avustralya SW Pasifik, Commonwealth üyesi devlet, güney yarımkürede bir ada ülkesi ve kıta.

North Wollongong Avustralya'da İşletme Eğitimleri Bak 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Avustralya
New South Wales
North Wollongong
Eğitim türü
Hız
University of Wollongong Faculty of Business

Master of Business Administration Executive (EMBA) yöneticiler, yönetici pozisyonları ve girişimciler için isteyenler için entegre teorik ve profesyonel yetenekler bütünü ... [+]

Master of Business Administration Executive (EMBA) yöneticiler, yönetici pozisyonları ve girişimciler için isteyenler için entegre teorik ve profesyonel yetenekler bütünü sunar.

Program, iş ve profesyonel yaşam döngüsünün tüm aşamalarında en iyi iş uygulamalarını belirleyerek, uygulayarak ve yöneterek dinamik iş ortamına cevap vermek için gereken becerileri geliştirir.

Tüm iş modellerinin yönetimine etkin cevaplar verebilmek için liderlik becerileri ve yaklaşımları geliştirilmiştir. Mezunlar, müşteri odaklı sonuçların sağlanmasında yenilikçi, vizyoner ve stratejik olacak şekilde donatılmıştır.

Üst düzey yöneticilerin işlerini yönetmelerine ve taahhütlerini yerine getirmelerine izin vermek için, program, haftasonu boyunca, bir hafta sonu ve yoğun bir offshore çalışma turu da dahil olmak üzere yoğun bir modda öğretilir.... [-]

Avustralya North Wollongong
Ağustos 2019
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku