MBASTUDIES

Bilgi Sistemleri 2 İşletme Eğitimleri Bul

Eğitimlerini ilerletmek ve mevcut tam zamanlı kariyerlerini korumak arasında bir karara mukabele olan profesyoneller için İşletme Yönetici Yüksek Lisans Programı bir alternatif sunmaktadır. EMBA, tecrübeli tam zamanlı işçiler için uygundur ve çalışma takvimine uyum sağlamak için haftalık ders almalarına izin verir.

Aday öğrenciler, "Bilgi Sistemlerinde EMBA Nedir?" Diye merak edebilirler. IS odaklı yönetimde kariyer yapmaya ilgi duyanlar, bu programdan yararlanabilirler. Kurslar genelde modern IS prensipleri ve tasarımı ile işletme yönetimi ve örgütsel verimlilik konusundaki uygulamaları üzerine yoğunlaşmaktadır. Veritabanı yönetimi, ağ iletişimi ve veri analizi, çoğunlukla kapsanan materyalin tüm yönüdür.

Bilgi Sistemleri'nde EMBA alan öğrencilerin yararlanabileceği bazı avantajlar, stratejik karar verme, eleştirel düşünme ve kişiler arası iletişimle önemli mesleki becerilerin geliştirilmesini içerir. Ayrıca, modern ağ ve veritabanı mimarilerini ve bunların nasıl kullanıldıklarını anlamak için yönetim araçlarını genişletebilirler.

Bilişim Sistemleri'nde EMBA kayıt ve öğrenim ücretleri bir okuldan diğerine değişir. Öğrenciler programı tamamlamak için yaklaşık iki yıl sürebilir, ancak program ve maliyetlerle ilgili ayrıntıları bulmak için ilgilenen okullarla ilgili araştırma yapmalıdırlar.

Bilgi Sistemleri'nde EMBA'sı olan mezunlar, BT proje yönetimi ve iş analizi alanında kariyer için çok sayıda fırsat bulabilirler. Şirket içinde veya şirket müşterileri için siber güvenlik çözümlerini denetlemek ve analiz etmek için bir BT yöneticisi veya enformasyon sorumlusu sorumlu olabilir. BT yöneticileri aynı zamanda şirketin bilgi sistemlerini kullanan ya da şirketin bilgi sistemlerini koruyan yeni personel eğitmek ve yönlendirmek için çalışırlar. Son olarak, veri analistleri, müşterilerin büyük verilerini işlemek ve işlemekle uğraşan şirketler üzerinde çalışıyor.

Öğrenciler, Bilgi Sistemlerinde bir EMBA hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu tür bir programı nerede alacağını öğrenmek için çevrimiçi hale getirmek için birçok kaynağa sahiptir. Çevrimiçi öğrenme seçeneklerini bulmak için, aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

2 Sonuçlar Bilgi Sistemleri Filter

Executive MBA ISG EPITA Dijital Dönüşüm Yönetimi

IONISx
EMBA
<
Yarı zamanlı
<
18 aylar
Fransızca
e-Öğrenme

Executive MBA programı ISG EPITA Dijital dönüşüm yönetimi, yönetsel, ticari ve BT alanlarındaki mesleki becerilerine ek olarak, dijital dönüşümle ilgili becerileri kazanmak, l ...

Devamını oku

İktidarda veya şebeke yönetiminde yönetici mba

IIMT University of Fribourg
EMBA
Şub 2021
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Executive MBA, giderek daha karmaşıklaşan ve küresel bir BİT'de başarı için gerekli olan analitik, işlevsel ve kişilerarası becerilere sahip katılımcıları sağlar ...

Devamını oku