Filter
EMBA
Danimarka Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Danimarka'da Yarı zamanlı Yönetici MBA

Bir EMBA ya da Executive MBA profesyoneller ve yöneticiler için bir yüksek lisans düzeyinde iş derecesidir. Onları aynı zamanda iş yürütme eğitim ve iş çalışma sağlar.

Eğer kurumsal merdiveni tırmanmak ve bir yönetici pozisyonuna kazanmak istiyorsanız, MBA tam size göre. Bu program fonksiyonel, iş alanlarında bir dizi, anlayış açısından, size bilgi ve çok yönlülük kazanmak için becerileri sağlar. Artı yeteneği stratejik planlama katkıda bulunmak, araçlar ve analiz kullanımı, ve karar verme için.

Onun küçük nüfusa rağmen, araştırma ve yüksek kaliteli eğitim güçlü bir vurgu için dünya 'en yenilikçi ülke sayesinde biri olarak Danimarka yer alıyor. Ayrıca, güvenli, kolay ve yenilik odaklı bir ortamda çalışıyor olacağım.

Danimarka'da En iyi Yarı zamanlı EMBA 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

AVT Business School

AVT'nin AMBA akredite Executive MBA, Danimarka'da sunulan tek gerçek küresel liderlik programıdır. ... [+]

Yönetici MBA

AVT'deki Executive MBA , bugünün dinamik iş ortamında liderlerin değişen rollerini keşfederken, yönetsel becerilerinizi geliştirmenizi sağlayan zenginleştirici bir yolculuktur.

MBA, iki bölümden oluşan 18 aylık bir programdır:

Bölüm 1, altı ay / 650 öğrenme süresini alan CBA'dır . Bölüm 2 ek 12 ay / 1.300 öğrenme saat sürer ve CBA programı başarıyla tamamlayan üzerine inşa MBA olduğunu.

Executive MBA'nın ilk bölümünde Cambridge, Massachusetts, ABD'de Cambridge'e keyifli, göz alıcı bir çalışma gezisi yer alıyor.

Executive MBA sınıfı, Çin pazarına dalmak için Şanghay'a gider.

AVT'de MBA:... [-]

Danimarka Kopenhag
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku