close

Filtreler

Sonuçları Göster

Enerji Yönetimi Yönetici MBA Programları İncele

İşletme İdaresi Yüksek Lisans programı, kariyerlerini bir üst düzeye taşımak isteyen çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Öğrenciler, varolan dünya deneyimini vurgulayan kurs ve projeleri tasarlayarak onları başarılı olmak için ek bilgi ve deneyim kazanmayı bekleyebilir. Enerji Yönetiminde EMBA Nedir? Bu derece, yöneticiler ve yöneticiler gibi yüksek düzeydek… Devamını oku

İşletme İdaresi Yüksek Lisans programı, kariyerlerini bir üst düzeye taşımak isteyen çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Öğrenciler, varolan dünya deneyimini vurgulayan kurs ve projeleri tasarlayarak onları başarılı olmak için ek bilgi ve deneyim kazanmayı bekleyebilir.

Enerji Yönetiminde EMBA Nedir? Bu derece, yöneticiler ve yöneticiler gibi yüksek düzeydeki çalışanların işyeri zamanlarını önceden oluşturdukları bilgiyi genişletmeye odaklanır. Kurs ve grup çalışması, öğrencilerin kurumlarının enerjilerini etkin bir şekilde etkin ve verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak üzerine yoğunlaşmaktadır. Program, öğrencilerin enerji yönetiminde bir plan hazırlamasına ve yürütmesine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Enerji Yönetimi'nde EMBA yapmak isteyenler, yönetici seviyede çalışırken gerekli olabilecek nakit akışı ve gelir tablolarını anlama gibi farklı finansal bileşenleri öğrenmeyi umabilir. Dahası, grup çalışması genellikle müfredatın bir parçası olduğu için takımda iyi çalışmayı öğrenebilirler. Son olarak, daha üst düzey bir konuma iyi çevirebilecek kilit liderlik becerileri öğrenebilirler.

Maliyetler, hangi kurumun katılmayı seçtiğine bağlı olarak değişir. Bir öğrenci aynı anda mevcut pozisyonunda çalışıyorsa, lisans derecesi genellikle iki yıl alır.

Enerji yönetimi, bu gün ve yaşta sıcak bir konudur. Hızlı bir şekilde değişen profesyoneller, organizasyonlarını olumlu yönde etkileyebilecek iş kararlarını vermek için parmaklarını piyasa nabzıyla tutmalıdırlar. Bu dereceyi başarıyla tamamlayan öğrenciler, organizasyonlar içinde aranan ve yönetici, yönetsel ve mali pozisyonlar için rekabetçi adaylar olarak görülebilir. Bu konu çok dinamik olduğu için, bu EMBA'yi tamamlayanlar iş piyasasında özellikle değerli olabilir.

Enerji Yönetimi'nde EMBA'ya yönelik çalışmalar yapmak istiyorsanız, çeşitli kurumlar bu dereceyi sunmaktadır. Yerel veya sanal düzeyde okul aramaya başlayın. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
German Business School
Tunus

Enerji Yönetimi bizim EMBA önemli alan atık yönetimi, enerji kullanımı, tedarik, su tasarrufu ve enerji verimliliği uzmanlaşma ile kamu kuruluşları veya (enerji yoğun üretim) ... +

Enerji Yönetimi bizim EMBA önemli alan atık yönetimi, enerji kullanımı, tedarik, su tasarrufu ve enerji verimliliği uzmanlaşma ile kamu kuruluşları veya (enerji yoğun üretim) şirketlerinde çalışan personele hitap etmektedir. -
EMBA
Yarı zamanlı
2 yıl
Ingilizce
Eyl 2020
Kampüs

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın