MBASTUDIES

Güney Kore'de En iyi 3 Yönetici MBA Derecesi İncele 2020

Güney Kore, teknoloji, robotik, ve iş gibi birçok sanayi, lider bir firmadır. Ekonomik büyüme, gelişmekte olan ülkeler için bir model olarak hizmet etmektir. Güney Kore'de bir EMBA, uluslararası iş profesyonellerinin yanı sıra takip etmek isteyen uluslararası öğrenciler için cazip olduğunu, bu nedenle. Öğrenciler, güzel manzara ve kültür de tadını çıkarırken büyük bir profesyonel ağ yararlanabilirsiniz.


EMBA Güney Kore programları yetkili yöneticiler olmak için gerekli bilgi ve becerileri elde etmek için, genellikle yönetim kademelerinde iş profesyonelleri için tasarlanmıştır. Öğrenme ortamı, iş deneyimi getirerek EMBA Güney Kore Öğrenciler, onlar işlerini çalışmalarını öğrendiklerinizi uygulayabilirsiniz. EMBA Güney Kore Öğrenciler, yönetim ve liderlik vurgularken, temel işletme prensipleri üzerine odaklanmaktadır titiz kurs yaşayacaksınız.


EMBA Güney Kore, bir sonraki seviyeye kariyer önceden yardımcı olabilir. Aşağıdaki EMBA Güney Kore seçenekleri ilerleyin ve profesyonel hedeflerine yönelik bir sonraki adımı atmaya!            

Arama Sonucu Filter

Executive mba

University of Washington Foster School of Business
EMBA
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
<
21 aylar
Ingilizce
Kampüs

Washington Üniversitesi Executive MBA Programı'nda Michael G. Foster İşletme Okulunda 40-50 deneyimli meslektaşları ile fikir alışverişinde bulunmak için kendinizi uyarıcı, et ...

Devamını oku

Executive mba

Korea University Business School
EMBA
Mar 2021
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Executive MBA'nın amacı, sadece yöneticileri değil, liderleri eğitmektir. Bunu, iş fonksiyonları ile ilgili temel bilgileri yenilikçi müfredatlarıyla sunarak yaparız. Öğrencil ...

Devamını oku

Global Executive MBA (Gemba)

University of Washington Foster School of Business
EMBA
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
<
18 aylar
Ingilizce
Kampüs

UW ve Yonsei School of Business arasındaki ortaklık sayesinde, GEMBA deneyimli yöneticilere olağanüstü bir MBA eğitimi ve gerekli uluslararası poz sunuyor.

Devamını oku