MBASTUDIES

Genel Yönetim 3 Yönetici MBA Dereceleri Araştır

Hem yönetici hem de yönetici olarak çalışan kişiler daha nitelikli olmak için Executive MBA derslerini alırlar. Bu programlar, halihazırda tercih ettikleri alanda çalışan ve farklı endüstrilere hitap edenler için idealdir.

Genel Yönetimde EMBA Nedir? Bu program, profesyonellerin şirketleri ve endüstrileri arasında daha iyi lider olmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kurs genellikle örgütlenmeyi ve planlamayı iyileştirmeye yönelik yöntemlerin yanı sıra liderlik ve iletişim tekniklerine girer. Bu dereceler, pazarlama, müşteri ilişkileri ve işletme verimliliği kadar bir dizi ekonomik teori ve işletme teorisi dersini de içerebilir. Programlar, öğrencilerin gerçek yönetim tekniklerini ve acil başvuruları olan ticari uygulamaları öğrenmelerine yardımcı olmak için çeşitli pratik görevler isteyebilir.

EMBA derecesi tamamlamak, mezunları liderlik, iş organizasyonu ve eleştirel düşünme gibi sayısız beceriyle donatabilir. Bu beceriler, profesyonellerin şirketleri başarısına yönlendirmesine yardımcı olabilir ve aynı zamanda bir yöneticinin kariyer gelişimi için şansını da geliştirir.

EMBA kursları genellikle part-time öğrenciler tarafından alınır; bu nedenle maliyet, derslerin ne sıklıkta alındığı ve programın ne kadar sürdüreceğine bağlıdır. Fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi edinmek için doğrudan bir üniversiteye başvurmayı deneyin.

Genel Yönetimde EMBA alındıktan sonra, mezunlar seçtikleri alanda üst düzey pozisyon aramaya başlayabilirler. Zaten yönetici olarak çalışanlar için, genel müdür veya yönetici olmak, daha büyük bir ekibi denetlemek mümkün olabilir. Bir yöneticiye veya yönetici konumuna geçmek isteyen çalışanlar, bu derece yardımıyla daha hızlı bunu yapabilirler. Executive MBA ayrıca, bireylerin genç ve gelişmekte olan yeni şirketler ile liderlik pozisyonlarına adım atmasına yardımcı olabilir. Bir LLC olanları için, bu derece proje bazında bir etkinlik yöneticisi olarak çalışmanın güvence altına alınmasına yardımcı olabilir.

Genel Yönetimde EMBA, çoğu üniversitede olduğu kadar çevrimiçi kurslarla da tamamlanabilir. Bu derece hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki programda araştırın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

3 Sonuçlar Genel Yönetim Filter

Executive MBA

Geneva School of Economics and Management GSEM
EMBA
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Executive MBA, yöneticilere kariyerlerini kesintiye uğratmadan birinci sınıf bir genel yönetim eğitimi sunar. Program teori ve pratik uygulamayı dengelemek ve sınıf öğrenimini ...

Devamını oku

Genel Yönetimde MBA derecesi

Institut für Management
EMBA
<
Yarı zamanlı
<
12&nbsp;-&nbsp;18 aylar
Almanca
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

İş ve aile yanında gerçekten mümkün olan bir süre için MBA mi arıyorsunuz? O zaman sizin için mükemmel bir MBA programımız var! Modüler bir yapı ve esnek sınav süreleri ile, b ...

Devamını oku

Genel yönetim emba

German Business School
EMBA
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

EMBA Genel Yönetimi programı sektör nötr ve farklı endüstriyel kesimlerinden ve ekonomi, mühendislik, teknik ya da bilim kökenli çalışanlar için uygundur.

Devamını oku