MBASTUDIES

Hong Kong'ta En iyi 2 EMBA İncele 2020

Yöneticilerin program karşılamak için kalıplı bir EMBA Hong Kong programı ile dünya standartlarında Executive MBA derecesi, kazanın. EMBA Hong Kong hızla büyüyen bir küresel ticari bölgenin kalbinde profesyonel sürülen öğrenciler koyar. Bir EMBA Hong Kong ile kendi kariyerlerini ilerletmek isteyen Profesyoneller, gelecekte işbirliği ve kişisel gelişim için eşsiz bir ağ oluşturarak, tüm dünyadan profesyonellerin yanı sıra arkadaşlarının çalışma olacak.

EMBA bir Hong Kong için adaylar, yöneticiler ve yöneticiler için bir fırsat oluştururken, Çin'de hızlı ekonomik gelişme ve küresel iş geleceğini, dinamik etkileri maruz küresel bir odak arasında eşsiz bir denge ve yerel deneyimi sunuluyor. Hong Kong, Çin merkezi bir hub olarak, mükemmel kalitede yönetici eğitim pozisyonları EMBA.

Bir EMBA Hong Kong programı, beceri ve modern yönetim teori ve pratikte uygulanabilir bilgi adanmış üst düzey yöneticileri sağlamak ve Büyük Çin canlı ve sürekli değişen iş ortamının kaçınılmaz sorunlar için hazırlamak için, problem çözme ve stratejik anapara yöntemleri kolaylaştırmak için çaba dünya.

EMBA Hong Kong derecesi için arama yapıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz! Aşağıdaki seçenekleri arasında dolaşın!

Arama Sonucu Filter

Asia henley esnek Executive MBA

Henley Business School Asia
EMBA
<
Yarı zamanlı
<
24 aylar
Ingilizce
Kampüs

Program bireysel ve grup çalışması, online ve yüz yüze atölye karışımı birleştirir. Bu yenilikçi ve son derece ilgili MBA derecesi part time okurken tam zamanlı çalışmaya deva ...

Devamını oku

Asia henley esnek Executive MBA

Henley Business School Asia
EMBA
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Henley Esnek Executive MBA uluslararası yönetim yetkinliklerini geliştirmek isteyen deneyimli yöneticileri ve meşgul yöneticiler için tasarlanmış 2 yıl part-time programdır. ...

Devamını oku