MBASTUDIES

İrlanda'da En iyi Yönetici MBA İncele 2020

İrlanda eğitim yüksek bir değer yerler ve bu, son derece saygın eğitim kurumları ve öğretim açıktır. Bu İrlanda'da bir EMBA isteyen uluslararası öğrenciler için popüler bir hedef, hem de kariyerlerinde ilerlemek isteyen profesyoneller için yaptı.


EMBA İrlanda takip Öğrenciler güçlü bir iş temel kazanç ve iş ve liderlik teorilerinin pratik uygulama öğreneceksiniz. EMBA İrlanda için müfredat, liderlik ve yönetim odaklanmak, akran etkileşimi ve profesyonel deneyimlerini paylaşmak suretiyle geliştirilmiştir. EMBA İrlanda Kurs, operasyon yönetimi, iş araştırma, insan kaynakları, finans, ekonomi ve pazarlama gibi konuları inceleyecektir. EMBA İrlanda programları mezunları genellikle, üst yönetim ve yürütme liderlik pozisyonları için kendi kariyerlerinde ilerlemek mümkün.


Bir EMBA İrlanda derecede ilgilenen varsa, o zaman aşağıdaki seçenekleri arasında gezinmek ve profesyonel hedeflerine yönelik bir sonraki adımı atın!

Arama Sonucu Filter

Executive MBA (Yarı Zamanlı)

Trinity College Dublin – MBA programs
EMBA
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Mevcut kariyer yerinizi hızlı bir şekilde izlemek veya tamamen yeni bir yöne dönmek istiyorsanız, Trinity Executive MBA, öğrencilerin potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı ol ...

Devamını oku