Filter
EMBA
Kanada Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Kanada'da Yarı zamanlı EMBA Programı

Bir executive MBA veya EMBA, bir lisansüstü düzeyde iş derecesidir. Bir executive MBA programını düzenli bir MBA programı gibi bir çok şey var. Temel fark bir executive MBA programı öncelikle çalışan yöneticiler, yöneticiler, girişimciler ve diğer iş dünyası liderleri eğitmek için tasarlanmış olmasıdır.

İş İdaresi (MBA) Yüksek lisans almak için çalışma yaklaşık iki yıl süren bir lisans derecesidir. nedeniyle gelişmiş yeterlilikleri konusunda iş ve yönetim alanları içinde bu derece kazanç önemli bilgi ve deneyim kazanmak ve hızlı bir şekilde iş bulmak mümkün olabilir Bireyler.

 

Kanada on eyalet ve üç bölgeden oluşan bir Kuzey Amerika ülkesidir. Kıtanın kuzey kesiminde yer alan, bu Atlantik'ten Pasifik'e kadar uzanan ve kuzeye Arktik Okyanusu uzanır.

Kanada'da Top Yarı zamanlı Yönetici MBA 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Telfer School of Management, University of Ottawa

University of Ottawa Executive MBA yüksek lisans işletme derecesini kendi kişisel ve finansal yatırım olarak en yüksek gelir isteyenler içindir. Kendinizi daha fazla tale ... [+]

Talep Yourself bilgi. Karşılığında daha fazla bekleyin

University of Ottawa Executive MBA yüksek lisans işletme derecesini kendi kişisel ve finansal yatırım olarak en yüksek gelir isteyenler içindir. Program öğrenme deneyimleri gerçek dünya sağlayan, küresel iş düşünürler ve liderler için pozlama ve yönetimi ve bugünün bilgi tabanlı ekonomide öne geçmek için teknolojinin uygulanması üzerinde vurgu. Kendinizi daha fazla talep varsa ve karşılığında daha fazla beklemek, Ottawa's Executive MBA tam size göre.

El-Deneyim Yandan Öğrenme, Birinci

Ottawa Executive MBA Üniversite öncesinde iş dünyasında olsun deneyimi donatıyor. Bizim temel odak iş bilgi ve en iyi uygulamaların gerçek dünyada uygulama açıkken: ... [-]

Kanada Ottawa
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku