Filter
EMBA
Litvanya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Litvanya'da Top Yönetici MBA Programı İncele 2019/2020

Bir executive MBA veya EMBA, bir lisansüstü düzeyde iş derecesidir. Bir executive MBA programını düzenli bir MBA programı gibi bir çok şey var. Temel fark bir executive MBA programı öncelikle çalışan yöneticiler, yöneticiler, girişimciler ve diğer iş dünyası liderleri eğitmek için tasarlanmış olmasıdır.

İşletme veya MBA A Master bireylerin bir lisans aldıktan sonra takip edebileceği bir iki yıllık yüksek lisans düzeyinde derecesidir. Kazanç MBA mezunları önemli bilgi, beceri kazanmasına yardımcı ve deneyim onlar iş dünyasında bir kariyere başlamak gerekebilir.

 

Litvanya Cumhuriyeti ülkenin resmi adıdır. Bu Avrupa'nın kuzey kesiminde bulunur. Litvanya yüksek eğitim sisteminde bilim ve teknoloji takdir. Bu eğitimin birincil, ikincil ve üçüncül düzeylerinin temel yönü vardır. Litvanya sanat, bilim, mühendislik gibi teknolojik derslerin sunumunda başka bir lider ülkedir. Litvanya onun erişilebilirlik geliştirmek için 20 üniversitelerin kurulmasına yol açtı yükseköğretimde birçok zorluklar son yıllarda karşı karşıya kaldı.

Litvanya'da Top İşletme Eğitimleri için Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

ISM University of Management and Economics

Executive MBA programı akademinin stratejik ortakları ile yakın işbirliği içinde düzenlenmiştir. Bu programın içeriği, işgücü piyasası ihtiyaçları için mükemmel bir eşleş ... [+]

Çalışmalar Hakkında

Executive MBA programı akademinin stratejik ortakları ile yakın işbirliği içinde düzenlenmiştir. Bu programın içeriği, işgücü piyasası ihtiyaçları için mükemmel bir eşleşme iken, teslimat iş ve yönetimde modern öğretim yöntemlerine dayanmaktadır.

Programı tamamladıktan sonra, bilginizi eleştirel bir şekilde uygulayabilecek ve iş süreçlerini ve prensiplerini sistematik ve yaratıcı bir şekilde nasıl yöneteceğinizi anlayabileceksiniz.

Çalışmalarınız sırasında etkili ve sorumlu bir lider olmanın ne anlama geldiğini keşfedeceksiniz. Ayrıca, seçtiğiniz organizasyonda değişim ve yenilikleri başarılı bir şekilde yönetmenize ve uygulamanıza yardımcı olacak gelişmiş liderlik yetkinlikleri de geliştireceksiniz.... [-]

Litvanya Vilnius
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku