Filter
EMBA
Meksika Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Meksika'da Yarı zamanlı 2 Yönetici MBA Programı

Yönetici MBA (EMBA) derecesi yönetici liderlik ve yönetim pozisyonlarında gerekli becerileri almaya hazır deneyimli profesyoneller için tasarlanmıştır. Program liderlik, finans, pazarlama ve diğer bağlantılı konuların inceliklerini işlemektedir.

İşletme MBA veya Master iki yıllık bir lisans programıdır. MBA takip etmek için, öğrenciler önce ilgili alanda bir lisans almış olmalıdır. MBA programında öğrenciler işletmek ve işletmeleri ve şirketleri yönetmek için onları nitelikli işle ilgili kurs alırsınız.

 

Meksika dünyanın en popüler turistik ülkelerden biridir. Ülkenin öğrencilerin en iyi zaman burada veren tropik ve ılıman bölgelerde hem de vardır. Eğer Meksika Ulusal Özerk Üniversitesi kurs için eğitim görmek isteyen, bu da ülkede çok eğlence ile parlak bir hayat olacaktır.

Meksika'da Top Yarı zamanlı 2 Yönetici MBA 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración

Executive MBA yönetimi, metodolojileri ve yenilikçi öğrenme deneyimleri, stratejik disiplinli ve sistematik bir görünüm sunuyor ... ... [+]

Yönetici MBA

Executive MBA için katılımcı açığa, yönetim, metodolojileri ve yenilikçi öğrenme deneyimleri, stratejik disiplinli ve sistematik bir görünüm sunuyor yönetim sorunları ve kararlar vermek için zorlu deneyimlere sanat bilgisinin devlet.

EMBA Executive Mezunlar:

- Sen kuruluşların farklı fonksiyonel alanları hakkında bilgi sistematize daha yetenekli olsun

- bütünsel, sistem iş elde edecek

- Belirsiz bir ortamda kararlar için kullanılan işaret ve yönetim bilgi sistemleri entegre

- iş fırsatlarını tanımlamak ve yönetsel durumlardan değer elde yeteneğine sahip

- Gelecekteki senaryolar oluşturmak için yeteneğini artırmak... [-]

Meksika Buenavista
Ekim 2019
Ispanyolca
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EGADE Business School

Sizi daha üst düzey liderlik fırsatları için hazırlayan ve sizi güçlü bir küresel ağa bağlayan birinci sınıf Executive MBA'e yatırım yapın. ... [+]

Liderlik dönüşümünüzü iki katına çıkarın. Kariyer etkinizi ikiye katlayın.

Sadece 15 ayda iki MBA derecesi. İki tanınmış İşletme Okulu arasında benzersiz bir iki dereceli işbirliği olan EGADE - WP Carey Executive MBA, yörüngelerini C-Suite Seviyelerine hızlandırmak isteyen bu global işletme liderleri için olağanüstü bir yönetici eğitimi deneyimi sunmak üzere tasarlandı. Küresel Amerika odaklı bir Executive MBA programı, Kuzey Amerika'nın rekabet gücünü artıracak liderler hazırlamayı amaçlamaktadır.

Bu programdan gelen öğrenciler EGADE Business School ve WP Carey EGADE Business School mezun EGADE Business School . EGADE - WP Carey Executive MBA , benzersiz bir küresel eğitim deneyimi yoluyla yenilikçilik, liderlik ve etki yapma fırsatını yeniden tanımlayan bir kariyeri temsil eder .... [-]

Meksika Meksika şehri
Ağustos 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku