MBASTUDIES

Moda Yönetimi İşletme Eğitimleri Hepsini İncele

Çalışırken bir dereceye kadar işletme kazanmak karmaşık görünebilir, ancak Executive Executive Master of Business'ın izini sürmenin etkili bir yolu olabilir. Bu ileri derecede öğrencilere eş zamanlı pratik iş deneyimi ile işletme ve finans alanında zorunlu eğitim sunmak için tasarlanmıştır.

Moda Yönetimi EMBA nedir? Moda yönetimi hızlı tempolu ve yaratıcı moda endüstrisinin örgütsel sorumluluklarını inceler. Bu program türü, moda yönetimindeki profesyonellerin ihtiyaç duyduğu liderlik becerileri, teknikleri ve yöntemleri hakkında ileri düzeyde araştırma imkanı sağlar. Bu programdaki kurslar, kişilerarası iletişim, çatışma arabuluculuk teknikleri, küresel finans, işletme yönetimi yöntemleri ve daha fazlasını içerebilir. Pek çok okul, geleneksel ders derslerine ek olarak yoğun atölye çalışmaları ve akran yoluyla öğrenme fırsatları da içermektedir.

Hemen hemen her sektörden işverenler, moda idarecisinin sahip olduğu faydalı nitelikleri takdir edebilmektedir. Bu kişiler güçlü iletişim becerilerine sahip olma eğilimindedir ve oldukça stratejik karar vericilerdir. Birçoğunun da çeşitli sorunları çözmeye yardımcı olabilecek yaratıcı bir doğası var.

EMBA derecesi maliyeti, gerekli derslerin sayısı, programın konumu ve derecesi sunan üniversite türü tarafından etkilenebilir. Bazı durumlarda, öğrenciler bir derece elde etmenin bedelini ödemek için mali yardım veya burs imkânı kullanabilirler.

Moda endüstrisi sürekli değişen bir alandır ancak moda yönetiminde kariyer, on yıllar boyunca sürekli bir gereklilik olarak kalmıştır. Birçoğu bu rekabet gücü yüksek alanlarda kariyer aramaya çalışırken, ileri derecede mezun olan öğrenciler istihdam şanslarını artırabilirler. Program katılımcıları, lüks merchandising, marka yönetimi, perakende / satış, halkla ilişkiler ve moda gazeteciliğinde kariyer yapmayı düşünebilirler. Bazı pozisyonlar moda pazarlamacısı, iş yöneticisi, stilist veya üretim müdürü olarak çalışmayı içerebilir.

Çeşitli üniversiteler Moda Yönetimi'nde EMBA sunuyor. Bu derece ile dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrenciler aynı anda eğitim alabilir ve çalışabilirler. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

1 Sonuçlar Moda Yönetimi Filter

küresel moda yönetimi yönetici mba

Institut Francais de la Mode
EMBA
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Küresel Moda Yönetimi part-time ders ve katılımcıların kariyer devam etmesini sağlar moda ve tasarım yönetimi tek Executive MBA olduğunu.

Devamını oku