Filter
EMBA
Okyanusya Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Okyanusya Yarı zamanlı Yönetici MBA Programları Araştır

Hali hazırda belirli bir iş deneyimi olan profesyoneller için tasarlanmış olan Yönetici İşletme yönetim yüksek lisans programı, öğrencilere kariyerlerinde ilerleme fırsatı sunmak üzere tasarlanmış bir programdır. Gerçek yaşam iş deneyimleri öğrenmeyi iyileştirdiği için okurken çalışabilirsiniz de.

MBA akademik becerilerini ilerletmek ve gerçek gerçek hayat iş durumlara uygulamak isteyen öğrenciler için tasarlanmış bir programdır. Bu gelecekteki kariyer seçimi açısından kendilerini yansıtmak ve yeniden konumlandırmak için öğrencilere rehberlik eder. Öğrenciler iş alanlarında bir dizi anahtar fonksiyonları geniş bir anlayış kazanmak ve bir iş stratejik yönü katkıda bu becerilerini kullanmak.

Eğer Okyanusya eğitim istiyor musunuz? Okyanusya talep çalışmada bölgelerdeki en iki: Avustralya ve Yeni Zelanda, birlikte nadir ve çok farklı çalışma macera sunuyor hem de.

Okyanusya Yarı zamanlı Yönetici MBA Programları Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

University of Wollongong Faculty of Business

Master of Business Administration Executive (EMBA) yöneticiler, yönetici pozisyonları ve girişimciler için isteyenler için entegre teorik ve profesyonel yetenekler bütünü ... [+]

Master of Business Administration Executive (EMBA) yöneticiler, yönetici pozisyonları ve girişimciler için isteyenler için entegre teorik ve profesyonel yetenekler bütünü sunar.

Program, iş ve profesyonel yaşam döngüsünün tüm aşamalarında en iyi iş uygulamalarını belirleyerek, uygulayarak ve yöneterek dinamik iş ortamına cevap vermek için gereken becerileri geliştirir.

Liderlik becerileri, tüm iş modellerinin yönetimine etkili tepkiler sağlamak için geliştirilmiştir. Mezunlar, müşteri odaklı sonuçların sunulmasında yenilikçi, vizyoner ve stratejik olacak şekilde donatılmıştır.... [-]

Avustralya Kuzey Wollongong Sidney
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku