MBASTUDIES

Operasyonel Yönetim Yönetici MBA Dereceleri Hepsini İncele

Genellikle lisans derecesini tamamladıktan sonra mevcut olan bir EMBA, genellikle birkaç yıl boyunca kariyerlerini geliştiren öğrencilere hitap eder. Bu tür bir program, öğrencilerin seçtikleri mesleki alan hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmaları için öğrencilerin çalışma dünyasında kazandıkları bilgi üzerine kurulabilir.

Operasyonel Yönetimde EMBA Nedir? Bu tip bir program, öğrencileri strateji, işletme yönetimi ve finans konularında uzman bilgi vererek yönetici pozisyonlarına hazırlar. Dersler, tedarik zincirleri, proje yönetimi ve üretim planlaması gibi geniş konuları kapsar. Bu programın amacı öğrencilerin farklı düzeylerde iş fonksiyonlarının ve bir şirketin küresel düzeyde nasıl işlediğini anlamalarına yardımcı olmaktır.

Operasyonel Yönetim programında EMBA'ya kayıtlı öğrenciler genellikle hem kariyerlerinde hem de kişisel yaşamlarında onlara yardımcı olabilecek kritik beceriler geliştirirler. Birçok öğrenci yöneticilik pozisyonlarında başarılı olmalarına yardımcı olan liderlik becerileri geliştirir. Güçlü analitik beceriler iş stratejisini anlamak için de yararlıdır ve sorun çözme becerileri hayatın her alanında yararlı olabilir.

Bir EMBA programını tamamlamak için ne kadar ücret ödemek gerektiğini öğrenmek isteyen öğrenciler, ilgilenen okullarla doğrudan iletişime geçmelidir. Her üniversite farklı olduğu için, bu program türü fiyatları değişir.

Operasyonel yönetim konusunda güçlü bir geçmişe sahip olan öğrenciler, tedarik zinciri yöneticileri de dahil olmak üzere pek çok kariyerinde mükemmel olma şansına sahip olabilirler. Diğerleri envanter kontrol yöneticisi olmayı ve bazıları da işletme danışmanları olarak seçmeyi tercih etmektedir. Birçoğu lojistik yöneticileri veya operasyon analistleri olmaya karar verirler. Operasyonel mühendis veya depo yöneticisi olan işler de mevcut olabilir veya öğrenciler proje yöneticisi olarak çalışmayı seçebilirler.

Kampüste ders almak hala geçerli bir seçenektir, çevrimiçi kurslara kaydolmak giderek daha popüler hale gelmektedir. Çevrimiçi sınıflar genellikle öğrencilerin kendi programlarını oluşturmasına izin verir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

1 Sonuçlar Operasyonel Yönetim Filter

EMBA-Operasyonel Etkinlik

Ottawa University
EMBA
<
Online ve Kampüs Kombineli
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

İşletme-Operasyonel Etkinlik programında Executive Master's öğrencilere iş alanında yüksek kaliteli profesyonel ileri çalışma sağlar. Kurslar kişisel değerleri ve mesleki etiğ ...

Devamını oku