Filter
EMBA
Pakistan Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Pakistan'da Yarı zamanlı Yönetici MBA Derecesi

Hali hazırda belirli bir iş deneyimi olan profesyoneller için tasarlanmış olan Yönetici İşletme yönetim yüksek lisans programı, öğrencilere kariyerlerinde ilerleme fırsatı sunmak üzere tasarlanmış bir programdır. Çalışırken eğitiminize devam edebilirsiniz, gerçek iş ortamı aynı zamanda eğitim deneyiminizi de iyileştirecektir.

Eğer kurumsal merdiveni tırmanmak ve bir yönetici pozisyonuna kazanmak istiyorsanız, MBA tam size göre. Bu program fonksiyonel, iş alanlarında bir dizi, anlayış açısından, size bilgi ve çok yönlülük kazanmak için becerileri sağlar. Artı yeteneği stratejik planlama katkıda bulunmak, araçlar ve analiz kullanımı, ve karar verme için.

Pakistan dünyanın en eski arasındadır İndus Vadisi Uygarlığı, ev sahipliği yapmaktadır. İngilizce tüm devlet ve en eğitim ve işletmeler kullanılan resmi dildir ve aynı zamanda anlaşılır ve özellikle Pakistan çapında birçok insan, üst sınıflar ve eğitim seviyesi yüksek geçtiler insanlar tarafından yeterlilik değişik seviyelerde konuşulur ve bu büyük şehirlerde ikamet eden.

Pakistan'da Top Yarı zamanlı Yönetici MBA Programı 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

University of Management and Technology - Pakistan

MBA Executive başarıyla Pakistan ilk kez 1992 yılındaki lansmanından bu yana, UMT tarafından işletilen üstün bir karışımı ile öncü bir girişim. Bu küresel kariyer ve lide ... [+]

MBA Executive

MBA Executive başarıyla Pakistan ilk kez 1992 yılındaki lansmanından bu yana, UMT tarafından işletilen üstün bir karışımı ile öncü bir girişim . Bu küresel kariyer ve liderlik fırsatları arayan profesyoneller için uygun bir BT-yoğun bir programdır. Diğer pek çok eğitim ve öğretim programlarının aksine, esnek ve iş izinli gerektirmez.

Küresel rekabetçi bir iş ortamı ile karşı karşıya kalan ve gelişmiş bilgi ve iletişim teknolojileri ile desteklenen, iş örgütsel yapılar hızla değişiyor. Başarı bu yeni pazar yeri, işlevleri ve sınırları arasında çalışan yöneticilerin ekipleri gerektirir. Bugün, iş liderleri, benzersiz bir nesil önce bu farklı zorlukları deneyim. ... [-]

Pakistan Lahor
Nisan 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku