MBAProgramlari.com

Pakistan'da Yarı zamanlı Yönetici MBA Derecesi

Hali hazırda belirli bir iş deneyimi olan profesyoneller için tasarlanmış olan Yönetici İşletme yönetim yüksek lisans programı, öğrencilere kariyerlerinde ilerleme fırsatı sunmak üzere tasarlanmış bir programdır. Çalışırken eğitiminize devam edebilirsiniz, gerçek iş ortamı aynı zamanda eğitim deneyiminizi de iyileştirecektir.

Eğer kurumsal merdiveni tırmanmak ve bir yönetici pozisyonuna kazanmak istiyorsanız, MBA tam size göre. Bu program fonksiyonel, iş alanlarında bir dizi, anlayış açısından, size bilgi ve çok yönlülük kazanmak için becerileri sağlar. Artı yeteneği stratejik planlama katkıda bulunmak, araçlar ve analiz kullanımı, ve karar verme için.

Pakistan dünyanın en eski arasındadır İndus Vadisi Uygarlığı, ev sahipliği yapmaktadır. İngilizce tüm devlet ve en eğitim ve işletmeler kullanılan resmi dildir ve aynı zamanda anlaşılır ve özellikle Pakistan çapında birçok insan, üst sınıflar ve eğitim seviyesi yüksek geçtiler insanlar tarafından yeterlilik değişik seviyelerde konuşulur ve bu büyük şehirlerde ikamet eden.

Pakistan'da Top Yarı zamanlı Yönetici MBA Programı 2019/2020

Arama Sonucu Filter

mba yönetici

University of Management and Technology - Pakistan
Kampüs Yarı zamanlı 2 yıl Nisan 2020 Pakistan Lahor

MBA Executive başarıyla Pakistan ilk kez 1992 yılındaki lansmanından bu yana, UMT tarafından işletilen üstün bir karışımı ile öncü bir girişim. Bu küresel kariyer ve liderlik fırsatları arayan profesyoneller için uygun bir BT-yoğun bir programdır.