MBASTUDIES

Pakistan'da Top Yönetici MBA İncele 2020

Pakistan zengin bir tarihe ve kültüre sahip bir nüfusa sahip bir ülkedir. Okullar, birçok sektörde birçok lisans programları sunuyoruz küreselleşen pazarda, Pakistan, birçok uluslararası öğrenciler için cazip bir yer haline gelmiştir. Pakistan Eğitim kurumları, daha çok kültürlü ve uluslararası olmak için çalışırlar.


EMBA Pakistan programları liderlik pozisyonlarına ilerlemek isteyen orta kariyer profesyoneller için tasarlanmıştır. EMBA Pakistan ve böylece öğrencilerin kendi kariyerleri kesmeden diploması tasarlanmıştır. Öğrenciler EMBA Pakistan yönetimi üzerinde bir odak, iş prensipleri, finans, pazarlama, bilgi teknolojileri ve etik olarak sağlam bir temel kazanacaktır. Öğrenciler bir yönetim rolü stratejik kararlar vermek için eleştirel düşünmeyi öğreneceksiniz. Deneyimsel öğrenme yoluyla, EMBA Pakistan öğrencileri uygulamaya teorisi geçerlidir öğreneceksiniz.


Aşağıdaki EMBA Pakistan seçenekleri arasında bir göz atın ve hedefleri gerçekleştirmeye yönelik bir sonraki adımı atmaya!

Arama Sonucu Filter

MBA Executive

University of Management and Technology - Pakistan
EMBA
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

MBA Executive başarıyla Pakistan ilk kez 1992 yılındaki lansmanından bu yana, UMT tarafından işletilen üstün bir karışımı ile öncü bir girişim. Bu küresel kariyer ve liderlik ...

Devamını oku