MBASTUDIES

Pazarlama ve Satış 2 Yönetici MBA Dereceleri Bak

Bir EMBA, ya da İşletme Yüksek Lisans, işletme alanında çok iş tecrübesi olan kişilere hitap etmek anlamına gelen bir MBA çeşitidir. Kariyer değiştirmek veya mevcut işlerinde ilerlemek isteyen insanlara en uygun olabilir.

Pazarlama ve Satış EMBA nedir? Bu derece, pazarlama ve ürün ve hizmetler satma sanatının derinlemesine bir anlayış kazanmak için yardımcı olabilir. Pazarlama ve satış iş dünyasının hayati bir parçası olabilir ve EMBA'nızı kazanarak gerçek dünyadaki teorileri ve ilkeleri uygulamak için daha donanımlı hale gelmelisiniz. Her ne kadar büyük olasılıkla satış yönlerine odaklansanız da, bir bütün olarak iş hakkında çok şey öğrenebilirsiniz.

Bu derece kazandıkça günlük yaşamınızda bilinçli kararlar almanıza yardımcı olabilecek satış ve pazarlamanın nasıl çalıştığına dair bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, daha iyi bir lider olabilir ve zamanınızı organize, verimli bir şekilde yönetmek için stratejiler öğrenebilirsiniz.

Bir EMBA'nın ne kadar kazanacağını etkileyebilecek bir çok faktör vardır. Size en uygun olanı görmek için farklı seçeneklere bakmanız yararlı olabilir.

Pazarlama ve Satış alanındaki bir EMBA iş dünyasında sizin için bir sürü kapıyı açabilir. Bu derece ile büyük olasılıkla bir şirkette, muhtemelen yönetici veya diğer üst düzey bir konumda çalışmak isteyeceksiniz. Olası işler, bir marka müdürü veya satış müdürü olmasını içerebilir. Bu pozisyonlardan birinde, şirketin satışları ve geliri artırmasına ve yönetmesine yardımcı olmaktan sorumlu olabilirsiniz. Ayrıca bir pazarlama müdürü veya iş geliştirme müdürü olarak çalışmaya hak kazanabilirsiniz.

EMBA'nızı çevrimiçi veya geleneksel bir okulda kazanmanız için birçok seçenek olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

2 Sonuçlar Pazarlama ve Satış Filter

Yönetici MBA | Pazarlama ve Satış Yönetimi

EMAS Eurasian Management & Administration School
EMBA
<
Online ve Kampüs Kombineli
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
12&nbsp;-&nbsp;18 aylar
Ingilizce
Rusça
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

İngilizce okuyun! Gelişmiş prim (1) Rusya'da kampüste tam zamanlı, (2) Karma öğrenme veya (3) Üst düzey pozisyonlarda çalışmak için olgun ve modern yönetim becerileri edinmesi ...

Devamını oku

Yönetici MBA | Pazarlama ve Satış Yönetimi ─ Çevrimiçi, Karma veya Tam Zamanlı

EMAS Eurasian Management & Administration School
EMBA
<
Online ve Kampüs Kombineli
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
12&nbsp;-&nbsp;18 aylar
Rusça
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

İngilizce okuyun! (1) Her yerde çevrimiçi, (2) Karma öğrenme veya (3) Rusya'da kampüste tam zamanlı! Orta ve Doğu Avrupa'nın en iyi 14 MBA'si! Dünyanın en iyi 200 MBA'si! № 1 ...

Devamını oku