MBASTUDIES

Pazarlama Yönetici MBA Dereceleri Araştır

Bir EMBA, bir MBA veya İşletmecilik Yüksek Lisansı'nın bir varyasyonudur. Bir MBA'ya benzer olsa da, bir EMBA, daha önce çalışmış ancak daha yararlı iş ilişkili deneyim kazanmaya ya da kariyerleri derhal değiştirecek kişilere daha uygun olabilir.

Pazarlamada EMBA nedir? Bu derece, genellikle pazarlamaya özel bir odaklanma ile işin ana özelliklerinin çoğunu kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. İleri düzey pazarlama teorilerini ve teknikleriyle bunları gerçek dünyadaki ticari durumlara nasıl uygulayacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu derece, pazarlamanın değil, birçok farklı iş pozisyonunda kullanışlı olabilecek diğer kapsamlı işletme konularında daha derin bir anlayış da sağlayabilir.

Pazarlamanın günlük yaşamda nasıl kullanıldığını bilmek, bir şeyler satın almaya karar verdiğinizde bilinçli kararlar almanıza yardımcı olabilir. Bu dereceyi kazanmak, size yararlı liderlik becerileri de verebilir ve başkalarıyla iletişim kurmada daha verimli olmanıza yardımcı olabilir.

Derecenizi kazanma maliyetini planlamaya çalışırken, birkaç farklı faktörü gözden geçirmeniz yararlı olabilir. Kursu nerede tamamlamayı planladığınızı ve gerekli tüm şartları yerine getirip getirmediğinizi düşünün.

Pazarlama becerileri işin pek çok farklı yönüne uygulanabilir ve EMBA ile bir çok üst düzey pozisyona hak kazanabilirsiniz. Bu dereceye sahip kişiler için bazı yaygın meslekler arasında iş geliştirme müdürü veya pazarlama müdürü (pazarlama müdürü olarak da bilinir) yer alabilir. Ayrıca, çalıştığınız şirketin önemli yönlerini ele almakla görevli bir satış müdürü veya marka yöneticisi olma seçeneğini keşfedebilirsiniz.

İster bir fiziksel okulda veya çevrimiçi ortamda derecenizi tamamlamakla ilgileniyorsanız, bir takım seçenekler mevcut olmalıdır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

1 Sonuçlar Pazarlama Filter

Executive MBA | Pazarlama

Евразийская Школа Менеджмента и Администрирования (EMAS)
Rusya, Moskova + 8 Daha fazla
EMBA
<
Online ve Kampüs Kombineli
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
12 aylar
Ingilizce
Rusça
Online ve Kampüs Kombineli
Kampüs
Online

İngilizce öğren! Gelişmiş prim (1) Rusya'da kampüste tam zamanlı, (2) Karma öğrenme veya (3) Yaşlılarda çalışmak için olgun ve modern yönetim becerilerini edinmesi gereken ve ...

Devamını oku