MBASTUDIES

Pazarlama 3 Yönetici MBA Dereceleri Araştır

Bir EMBA, bir MBA veya İşletmecilik Yüksek Lisansı'nın bir varyasyonudur. Bir MBA'ya benzer olsa da, bir EMBA, daha önce çalışmış ancak daha yararlı iş ilişkili deneyim kazanmaya ya da kariyerleri derhal değiştirecek kişilere daha uygun olabilir.

Pazarlamada EMBA nedir? Bu derece, genellikle pazarlamaya özel bir odaklanma ile işin ana özelliklerinin çoğunu kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. İleri düzey pazarlama teorilerini ve teknikleriyle bunları gerçek dünyadaki ticari durumlara nasıl uygulayacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu derece, pazarlamanın değil, birçok farklı iş pozisyonunda kullanışlı olabilecek diğer kapsamlı işletme konularında daha derin bir anlayış da sağlayabilir.

Pazarlamanın günlük yaşamda nasıl kullanıldığını bilmek, bir şeyler satın almaya karar verdiğinizde bilinçli kararlar almanıza yardımcı olabilir. Bu dereceyi kazanmak, size yararlı liderlik becerileri de verebilir ve başkalarıyla iletişim kurmada daha verimli olmanıza yardımcı olabilir.

Derecenizi kazanma maliyetini planlamaya çalışırken, birkaç farklı faktörü gözden geçirmeniz yararlı olabilir. Kursu nerede tamamlamayı planladığınızı ve gerekli tüm şartları yerine getirip getirmediğinizi düşünün.

Pazarlama becerileri işin pek çok farklı yönüne uygulanabilir ve EMBA ile bir çok üst düzey pozisyona hak kazanabilirsiniz. Bu dereceye sahip kişiler için bazı yaygın meslekler arasında iş geliştirme müdürü veya pazarlama müdürü (pazarlama müdürü olarak da bilinir) yer alabilir. Ayrıca, çalıştığınız şirketin önemli yönlerini ele almakla görevli bir satış müdürü veya marka yöneticisi olma seçeneğini keşfedebilirsiniz.

İster bir fiziksel okulda veya çevrimiçi ortamda derecenizi tamamlamakla ilgileniyorsanız, bir takım seçenekler mevcut olmalıdır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

3 Sonuçlar Pazarlama Filter

Yönetici MBA | Pazarlama ve Satış Yönetimi

EMAS Eurasian Management & Administration School
EMBA
<
Online ve Kampüs Kombineli
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
12&nbsp;-&nbsp;18 aylar
Ingilizce
Rusça
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

İngilizce okuyun! Gelişmiş prim (1) Rusya'da kampüste tam zamanlı, (2) Karma öğrenme veya (3) Üst düzey pozisyonlarda çalışmak için olgun ve modern yönetim becerileri edinmesi ...

Devamını oku

E-iş ve e-pazarlama yönetici usta

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
EMBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
12&nbsp;-&nbsp;24 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme

Elbette (Sosyal Medya çalışmaları da dahil olmak üzere) Bu Yüksek Lisans (EMBA) E-İş ve E-Pazarlama Yönetimi, aynı alanda ya da benzer bir yönetici pozisyonunda en az 5 yıl sü ...

Devamını oku

Yönetici MBA | Pazarlama ve Satış Yönetimi ─ Çevrimiçi, Karma veya Tam Zamanlı

EMAS Eurasian Management & Administration School
EMBA
<
Online ve Kampüs Kombineli
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
12&nbsp;-&nbsp;18 aylar
Rusça
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

İngilizce okuyun! (1) Her yerde çevrimiçi, (2) Karma öğrenme veya (3) Rusya'da kampüste tam zamanlı! Orta ve Doğu Avrupa'nın en iyi 14 MBA'si! Dünyanın en iyi 200 MBA'si! № 1 ...

Devamını oku