MBAProgramlari.com

Top Yarı zamanlı Yönetici MBA'ler içinde Satış in Tunis Tunus 2019

Hali hazırda belirli bir iş deneyimi olan profesyoneller için tasarlanmış olan Yönetici İşletme yönetim yüksek lisans programı, öğrencilere kariyerlerinde ilerleme fırsatı sunmak üzere tasarlanmış bir programdır. Çalışırken eğitiminize devam edebilirsiniz, gerçek iş ortamı aynı zamanda eğitim deneyiminizi de iyileştirecektir.

Satış MBA satış alanında kariyer inşa etmek isteyen öğrenciler için tasarlanmış bir programdır. İş hayatında, pazarlama ve satış satış mükemmellik için ödül ulaşma yolunda el ele gider.Bu programda, öğrenciler markalaşma ve iletişim, müşteri ilişkileri, kanal yönetimi, kişisel satış performansı, pazarlama ve satış laboratuarlar odaklanmak olsun

Tunus, Tunus resmi Cumhuriyeti, Kuzey Afrika'da küçük bir ülke. Bu güneydoğu ve kuzey ve doğusunda Akdeniz'e batı, Libya, Cezayir ile çevrili bir Mağrip ülkedir. Tunus'ta üniversite düzeyinde akademik akışında çalışmaların birinci aşama Diploma d'Etudes Universitaires du Premier Cycle ödül yol açar, iki yıl olduğunu.

Tunus sanal eğitimin öncüsü olan ve çevrimiçi birçok üniversite kursları vermektedir. Bu Tunus başkenti olduğu gibi, aynı zamanda bin 76 civarında öğrenci standart üniversite ve nüfusun çok var.

Yarı zamanlı EMBA Programı içinde Satış in Tunis Tunus'ta

1 Sonuçlar Satış, Tunis Filter

Satış yönetimi emba

German Business School
Kampüs Yarı zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Tunus Tunis

EMBA Satış Yönetimi programı, katılımcılara satış faaliyetlerini bir satış gücü geliştirme ve koordinasyon için gerekli olan değerli bilgiler sunmaktadır. Bu programa katılım çalışanların motivasyonunu desteklemek ve tüketiciye yönelik satış artırıcı bir tutum geliştirecektir.