MBASTUDIES

Tayland'da Top 2 Yönetici MBA Derecesi İncele 2020

Tayland, güzelliği ve kültürün yanı sıra, yabancı yatırımlar, yeni işletmeler, düşük maliyetler ve bölgesel bir merkez olmak için popüler. Bu, uluslararası öğrenciler için cazip bir hedef yanı sıra uluslararası profesyonel iş adamları yapar.


Kendi kariyerlerini ilerletmek isteyen iş profesyonelleri çalışma programlarını aksatmadan dereceleri takip edebilirsiniz EMBA Tayland programları yapılandırılmıştır. EMBA Tayland programları için öğrencilerin, üst yönetim ve yürütme liderlik pozisyonlarına hazırlamak için tasarlanmıştır. EMBA Tayland Öğrenciler, küresel yönetim, iletişim, finansal raporlama, pazarlama yönetimi, yatırım yönetimi, uyuşmazlıkların çözümü ve iş hukuku ve etik gibi konular üzerinde durulacak. EMBA Tayland Öğrenciler, her öğrencinin öğrenme ortamı, mesleki deneyimleri de beraberinde getirir gibi birbirinden öğrenme fırsatı olacaktır.


Eğer sizi ilgilendirmez bu sesleri, daha sonra aşağıda EMBA Tayland seçenekleri arasında bir göz atın ve kariyerinde bir sonraki adımı atmaya!

Arama Sonucu Filter

Sasin yönetici mba

Sasin Graduate Institute of Business Administration
EMBA
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

A EMBA programı becerilerini ve liderlik etkinliğini artırmak isteyen orta kariyer sonraki seviyeye hazırlanıyor yöneticileri yanı sıra, üst düzey yöneticileri hizmet vermekte ...

Devamını oku

Executive mba

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
EMBA
<
Yarı zamanlı
<
20 aylar
Ingilizce
Kampüs

Ross School of Business, dünya çapında MBA ve Yönetici Eğitim alanında lider olarak tanınmaktadır. EMBA, liderlik ve analitik karışımıyla benzersiz bir geliştirme deneyimi sağ ...

Devamını oku