MBASTUDIES

Teknoloji EMBA Dereceleri Araştır

Bir teknoloji yönetici olarak çalışmak zorlu olabilir. Yüksek derecede Kazanç işinizin teknoloji departmanında bir lider olarak yerini çimento yardımcı olabilir. Senin derecesini elde ederken işini tutulması Teknoloji bir EMBA ile sık sık mümkün.

Teknoloji EMBA nedir? EMBA programları kendi şirketleri içinde yönetici pozisyonlarında ulaşmış profesyoneller odaklanmak. Bu özel program, ürün tasarımı ve geliştirme odaklı ve bilgi sistemleri yöneterek teknoloji ve yönetim inceler. Çekirdek iş sınıfları aynı zamanda yöneticiler için muhasebe, pazarlama yönetimi, proje yönetimi ve daha fazlası gibi, gerekli olabilir. Sınıfların her biri genellikle iş bir yönetici lider olarak rolüne her konuyu geçerlidir spin vardır. Programlar 01:59 yıllarca sürebilir.

Bu derslerin bazıları yoğun görünse de, bir EMBA programı en büyük yararı tam zamanlı çalışırken genellikle derslere katılmakla olmasıdır.Birçok ders bile uzaktan eğitim seçenekleri ihtiyacı olanlar için onları mükemmel kılan online olabilir.

EMBA bir teknoloji kazanç maliyeti programı sunan kurum ve ne kadar sürer programı bağlıdır. Eğer çalışmalarının bir parçası için seyahat için gerekli olacak olursa, bu maliyet sizin ders ek olması muhtemeldir. İyice ilgili tüm masrafları öğrenmek için programı araştırma.

Teknoloji bir EMBA ile mezunları kendi örgütlerinde yüksek liderlik rolleri içine adım mümkün olabilir. Kendilerini nitelikli ürün tasarımı ve geliştirme üzerinde BT yöneticileri, yeni proje yöneticileri ya da yöneticileri olmak bulabilirsiniz. Muhasebe, insan kaynakları ve pazarlama da bu tür mezunları için yönetim istihdam olası alanlardır.

Uygulamak için, aday öğrenciler genellikle çevrimiçi bir uygulama doldurabilirsiniz.Bazı şartlar önerisi ve bir görüşme mektupları ile birlikte, iş deneyimi gibi beş yıl yerine getirilmesi gerekebilir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

1 Sonuçlar Teknoloji Filter

Executive MBA

Swiss School of Business and Management
EMBA
<
Tam zamanlı
<
12&nbsp;-&nbsp;16 aylar
Ingilizce
Kampüs

Bu MBA, Yönetici yönleriyle ilgilenen 3 temel alana odaklanmaktadır: Öncü Yıkıcı Yenilik, Yönetici Liderlik, Teknoloji ve İnsanlar. Executive MBA (EMBA) programımız, deneyimli ...

Devamını oku