MBASTUDIES

Venezuela'da Top Yönetici MBA İncele 2020

Venezüella, Latin Amerika ekonomisi için önemli bir ülkedir. Bu, pek çok uluslararası öğrenciler için cazip hale getirilmesi, iyi altyapı, güzel manzaralar ve zengin bir kültüre sahiptir.


EMBA Venezuela işlerine kesinti olmadan kendi kariyerlerinde ilerlemek isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. EMBA Venezuela öğrenciler, iş, ekonomi, bilgi teknolojileri, pazarlama ve muhasebe gibi konularda titiz kurs ile güçlü bir temel kazanacak. EMBA Venezuela programları, vurgu, bina yönetim ve liderlik becerileri alınacaktır. EMBA Venezuela öğrenciler, sürekli değişen küresel ortamda karar verirken kritik ve stratejik düşünmek öğreneceksiniz. EMBA Venezuela derece tutarak mezunları genellikle üst yönetim ve liderlik pozisyonları gidin.


Bir EMBA Venezuela ile hedeflerinize doğru sonraki adım atın.Aşağıdaki seçeneklerden bir göz atın ve sizin için mükemmel bir program bulabilirsiniz!

Arama Sonucu Filter

Yöneticiler için MBA

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
EMBA
Eki 2020
<
Yarı zamanlı
Ispanyolca
Kampüs

Executive MBA yönetimi, metodolojileri ve yenilikçi öğrenme deneyimleri, stratejik disiplinli ve sistematik bir görünüm sunuyor ...

Devamını oku