MBASTUDIES

Vietnam'da Top 2 EMBA Programı İncele 2020

Vietnam, Asya'nın bir ekonomik ve finans merkezi olarak büyüyen potansiyeli vardır. Yakındaki büyük bir ülke ile ticaret fırsatları olduğu gibi yerini önemlidir. Vietnam, uluslararası yatırımcılar, iş adamları ve öğrenciler çekmeye devam ediyor.


EMBA Vietnam öğrenimlerini sürdürürken iş profesyonellerin kariyerlerinde çalışmaya devam böylece yapılandırılmıştır. EMBA Vietnam Öğrenciler, eğitim, iş deneyimi bütünleştirmek ve programlara akranları değerli bilgi ve becerileri öğrenmek. EMBA Vietnam, yapı sürekli olarak değişen küresel iş ortamında lider yeteneğine sahip güçlü liderleri ve yöneticileri vurgulamaktadır. EMBA Vietnam öğrencilere güçlü bir lider olmak için öğrenmek, ama onlar da değerli ve gerekli temel ilkeleri ve iş teorileri, bu teorilerin yanı sıra pratiğe uygulayarak öğrenmek değil sadece.


EMBA Vietnam size hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak program olabilir.Aşağıdaki seçenekleri ilerleyin ve sizin için bir program bulabilirsiniz!                    

Arama Sonucu Filter

Executive MBA, Hawaii Üniversitesi, Vietnam Kampüsü

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam
EMBA
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
<
21 aylar
Ingilizce
Kampüs

Hawaii Üniversitesi, Shidler College of Business, liderlik ve yönetim becerilerini yükseltmek isteyen Vietnam'ın üst düzey yöneticilerini eğitecek, yönlendirecek ve hazırlayac ...

Devamını oku

Uluslararası danışmanlık yönetim - işletme Yüksek Lisans (EMBA - mci)

Ho Chi Minh City University of Technology
EMBA
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

İşletme Yönetim Master - Yönetim Danışmanlığı Uluslararası (EMBA - MCI) yönetim danışmanlığı eğitimi veren dünyanın öncü MBA programlarından biridir. Şu anda, EMBA - uluslarar ...

Devamını oku