Filter
EMBA
Yeni Zelanda Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Yeni Zelanda'da Yarı zamanlı EMBA

Bir EMBA çözüm olabilir. Bu sizin iş saklamanızı sağlar, uzmanlardan öğrenmek ve hemen geri iş gücü yeni becerileri uygulamak.

Zaten bir lisans derecesini aldı ve daha da bilgi ve eğitimi artırmak isteyen bireyler İşletme veya MBA Master kazanmak için seçebilirsiniz. Bir MBA iş dünyasında liderlik ve yönetim alanında kariyer için mezun hazırlamak yardımcı olabilir bir iki yıllık bir programdır.

Yeni Zelanda çarpıcı ve farklı doğal güzellikleri bir ülkedir. Diğerleri gümüş eğrelti yaprak ve koru olmak - - Kivi ulusal sembollerinden biri değil sadece, aynı zamanda adı Yeni Zelandalılar genellikle kendilerini arayın. Yurt dışındaki öğrenciler bir Yeni Zelanda kurumunda okurken tam öğrenim ücretleri ve kendi yaşam masrafları ödemeniz gerekir.

Yeni Zelanda'da En iyi Yarı zamanlı EMBA Programı 2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Victoria University of Wellington

Analitik titizliğini ve stratejik zekasını güçlendiren üst düzey bir yönetici pozisyonuna geçin. İşletme Yüksek Lisans (Executive MBA) üç aylık dönemlerde üç ders yapılan ... [+]

Çalışırken okuyabileceğiniz geniş tabanlı bir iş programı ile lider ve yönetici olarak performansınızı artırın.

Analitik titizliğini ve stratejik zekasını güçlendiren üst düzey bir yönetici pozisyonuna geçin. İşletme Yüksek Lisans (Executive MBA) üç aylık dönemlerde üç ders yapılandırılmış yoğun bir derecedir.

Kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın

Executive MBA , profesyonel akranlarınıza ve gelecekteki işvereninize - zihinsel kabiliyetiniz, mesleki deneyiminiz, yönetici kalibreniz ve iş dünyasında inovasyon anlayışı hakkında bir mesaj gönderir.

Akademik ve profesyonel liderlerden öğrenin ve diğer öğrencilerle güçlü ağlar kurun. Stratejik düşünmeyi, karar vermeyi ve liderliği geliştiren araçlar ve modeller konusunda ustalaşacaksınız.... [-]

Yeni Zelanda Wellington
Mart 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku