EMBA

Genel

Program açıklaması

Yönetici MBA programı, hem özel hem de kamu sektöründe mevcut ve gelecekteki organizasyonel liderlere uygulanabilir uluslararası liderlik ve yönetim uygulamalarına odaklanmış benzersiz bir eğitim deneyimi sunar. Öğretim, bireyin herhangi bir işletme içinde en önemli varlık olduğu görüşüne dayanıyor; dolayısıyla, organizasyonunuzdaki insan sermayesini profesyonelce yöneten ve geliştiren bir uzman olarak eğitileceksiniz.

Program Brunnsviken'de bulunan ve merkezi Stockholm'de bir yerde bulunan Kräftriket'teki Stockholm Business School'da gerçekleşir. EMBA programı, on beş kurstan oluşur ve toplam 60 AKTS kredisine denk gelen bir final tezi oluşturur. Her sömestr ilk üç dönem boyunca dört zorunlu dersi (her biri 3 AKTS), bir uluslararası iş haftasını ve tüm program boyunca uzanan Kişisel Gelişim dersini içermektedir. Dördüncü dönem, danışmanların desteğiyle üstlenilen bir tez (15 kredi) içerir. Gerekirse, bir veya iki sömestirlik bir çalışma molasına izin verilir.

Öğretim dili ağırlıklı olarak İsveç'tir, ancak çoğu litteratür ve bazı öğretim ingilizce olacaktır.

sınıflandırma

Kursu başarıyla tamamlamak için en az% 75 katılım gerekiyor. Her ders modülü bireysel bir yazılı ödev ile derecelendirilir. Ağırlığın çoğunluğu, katılımcıların organizasyonu bağlamında edindikleri teorik bilgileri birleştirdikleri bireysel ödev üzerine yerleştirilir.

sertifika

Programı başarıyla tamamlayan katılımcılar Stokholm Üniversitesi'nden İşletme Yüksek Lisans (60 ECTS) derecesi almışlardır. Işletme okulundan Sertifikalar da İşletme Yüksek Lisans tamamlanması için verilecektir.

Web sitemizdeki daha fazla bilgi www.sbs.su.se/emba

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

SBS is located in restored buildings dating back to 1912 in the traditional Kräftriket campus area, beautifully located near the picturesque Brunnsviken lake. The area is within walking distance of St ... Devamını oku

SBS is located in restored buildings dating back to 1912 in the traditional Kräftriket campus area, beautifully located near the picturesque Brunnsviken lake. The area is within walking distance of Stockholm city centre and is easily accessible by public transportation. Daha Az