Executive MBA (EMBA) ile Kariyerinizi Bir Üst Seviyeye Taşıyın

Tulane Executive MBA (EMBA) programı, yöneticileri ve profesyonelleri yedi veya daha fazla yıl boyunca profesyonel iş deneyimi ile bir araya getirir. Yöneticiler için tasarlanan bu alternatif haftasonu MBA programı, daha yüksek zorluklara neden olmak, kariyer fırsatlarını geliştirmek ve kurumsal büyümeyi teşvik etmek için gereken ileri işletme bilgi ve yönetim becerilerini sunar.

17 aylık program, sizi Freeman'ın dünyaca tanınmış bir fakülte ve benzersiz, etkileşimli bir sınıf ortamında deneyimli uzmanlardan oluşan bir ağla buluşturuyor. Hepsi küresel bir bakış açısıyla yaratıcı problem çözme teknikleri ve stratejik karar verme araçları geliştireceksiniz.

Freeman Executive MBA Öğrenimini Deneyimleyin

Freeman EMBA, yönetim, karar modelleme, finans, pazarlama, girişimcilik, müzakereler, strateji ve liderlik konularında ileri düzey konuları kapsayan sağlam ve geniş tabanlı bir müfredat sunar.

Finans ve yönetimde Executive MBA konsantrasyonları ve kurumsal stratejiden global pazarlama ve portföy teorisine kadar olan alanlarda seçmeli olarak Freeman EMBA deneyiminizi kendi profesyonel çıkarlarınıza göre kişiselleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Meşgul olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, sizin için tüm idari ayrıntıları yönetiyoruz - kayıt, kitap ve yemeklerden lojistik ve uluslararası seminere kadar her şey. EMBA programımız, tıpkı sizin gibi yoğun çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır.122434_emba-infographic.jpg

Executive MBA (EMBA) Müfredatı

Ön Programı

EMBA müfredatına başlamadan hemen önceki aylarda, hazırlık ve muhasebe becerilerindeki hazırlık kursları, öğrenci becerilerini müfredattaki erken derslerin gereklilikleriyle aynı hizaya getirmeye yardımcı olur. Takip eden oryantasyon ve takım oluşturma oturumları, yeni öğrencileri politikalar ve prosedürlerle tanıştırıp fakülte, sınıf arkadaşları ve çalışma ekiplerini tanıtır.

Yoğun Haftalar

EMBA programı Ocak ayında bir hafta süren, Yoğun Hafta I oturumu ile başlar. Öğrenciler 8 günlük yoğun yoğun sınavda sınavlar dahil iki ders tamamlarlar. Burada öğrenciler akademik hayata yeniden girerler ve zaman yönetimi, iş, ev ve okul sorumluluklarını dengelemeye başlarlar.

New Orleans kampüsünde, ikinci yılın Ocak ayında çok kültürlü bir yoğun hafta düzenleniyor. Bu Yoğun Hafta II boyunca öğrenciler, Tulane'nin Asya, Avrupa ve Latin Amerika'daki ortak üniversitelerinden EMBA'deki meslektaşlarıyla bir sınıfla işbirliği yaparak bir sınıf paylaşarak yeni küresel çalışma ekipleri oluştururlar.

Alternatif Hafta Sonları

Yoğun Hafta I'den sonra, sınıflar öğrencilerin hafta sonları cuma ve cumartesi günleri derslere katıldığı alternatif bir haftasonu yapısına gider. Her iki kursun seti genellikle 7 haftada tamamlanır.

Seçmeli Dersler

Müfredatın ikinci yarısında seçmeli dersler verilmektedir. Öğrenciler bu alanlarda seçmeli ders parçalarını seçerek finans veya yönetim konsantrasyonları kazanabilirler.

Uluslararası Seminer

Yurtdışındaki bu seminer, öğrencilere küresel işletme ve yönetim uygulamaları hakkında ilk elden bilgi veren programa küresel bir derinlik katmaktadır. Seminer için tüm rezervasyon, ulaşım, konaklama ve lojistik işlerini üstleniyoruz.

Uluslararası iş semineri, yurtdışında iş yapmanın stratejik ve operasyonel konularına odaklanmaktadır.

Günümüz piyasaları ve ekonomik dayanışma talepleri, yöneticilerin küresel stratejik zorunlulukları anlamalarını gerektirir. Bu temel yönetim bilgisi, bu uluslararası işletme deneyimini EMBA müfredatının kritik ve gerekli bir bileşeni haline getirir.

Uluslararası seminer boyunca:

 • Öğrenciler, küresel iş girişimlerini etkileyen ekonomik, teknolojik ve politik ortamları ve ev sahibi ülkeye özgü küresel iş fırsatlarını keşfederler.
 • Öğrenciler, küresel zorluklar ve bu zorlukların üstesinden gelmek için yönetim stratejileri konusunda net bir anlayış geliştirir.
 • Öğrenciler, uluslararası ticaret liderleriyle yüz yüze etkileşim yoluyla küresel ticaret kültürü ve uygulaması hakkında ilk elden bilgi edinirler.
 • Öğrenciler bu firmaların karşılaştığı özel zorlukları ve bu zorlukları karşılamak için kullanılan stratejileri öğrenirler.
 • Öğrenciler, gerçek iş sorunlarını çözmek için genellikle bu küresel şirketlerle doğrudan çalışır.

Seminer için uçak bileti, kara taşımacılığı, lojistik, konaklama, grup yemekleri ve şirket ziyaretleri de dahil olmak üzere tüm akademik ve lojistik planlama işlerini yürütüyoruz. Bu seminer maliyetleri toplam program maliyetine dahil edilir. Sadece ek maliyetler, yapılandırılmış programın dışındaki bireysel yemekleri ve kişisel harcamaları içerecektir.

Seminer varış yeri genellikle sekiz ila on iki ay önceden belirlenir. Geçtiğimiz yıllarda, her biri öğrencilere farklı ve kültürel açıdan benzersiz bir iş ortamı sunan Pekin, Cape Town ve Paris'te seminerler düzenlendi.

Amaç:

 • 21. yüzyıl ve sonrası için küresel stratejik zorunlulukları anlamak,
 • Küresel iş girişimlerini etkileyen ekonomik, teknolojik ve politik ortamlar hakkında bir tartışma başlatmak,
 • Ev sahibi ülkeye özgü küresel iş fırsatları hakkında bilgi vermek,
 • Ev sahibi ülkede iş dünyasının karşılaştığı zorlukları daha iyi anlamak,
 • Doğrudan bu yöneticilerden gelen zorlukları karşılamak için kullanılan stratejileri öğrenmek.

Maliyet

Uçak bileti, konaklama ve bazı yemekler dahil olmak üzere seminer maliyeti Executive MBA program ücretine dahildir.

Executive MBA ile Kariyer Sermayesi Kazanın

Executive MBA programımızdan mezun olduktan sonra, önde gelen ticari yayınlar tarafından sürekli olarak dünyanın en iyileri arasında listelenen bir programdan prestijli ve değerli bir MBA derecesine sahip olacaksınız. Freeman EMBA öğrencileri, kariyerleri boyunca proaktif ve etkin bir iş lideri olmak için ihtiyaç duydukları bütünsel bir iş kararı anlayışı ve bilgi sermayesi anlayışı geliştirir.

EMBA Programımızla Yurt Dışındaki İşleri Keşfedin

Her yıl, Executive MBA öğrencilerimiz, dünya üzerinde ilk elden küresel bir bakış açısı kazanmak için yurtdışına seyahat eder. Öğrencilerimiz uluslararası pazarlar ve rekabet avantajları hakkında daha derin bir anlayış geliştirir. Hedefler arasında Latin Amerika, Asya ve Avrupa'daki ülkeler var.

Uluslararası Seminer boyunca, küresel işletme girişimlerini şekillendirirken teknoloji, ekonomi, politika ve kültür arasındaki kesişimi keşfedeceksiniz. Öğrenciler, ev sahibi ülkeye özgü iş fırsatlarını öğrenir ve küresel karar vericilerle etkileşime girer. Seminer, EMBA programının ayrılmaz bir parçasıdır ve program maliyetine dahil edilir.

Başvuru Nitelikleri

Executive MBA Kabul Komitesi her adayı Tulane Executive MBA programı için bu kabul kriterlerine göre değerlendirir.

 • Mesleki Deneyim ve Liderlik Potansiyeli: Adayların asgari yedi yıl tam zamanlı lisansüstü iş deneyimi olması ve bu yıllardan beşi önemli bir yönetim sorumluluğu konumunda olması gerekir. Komite, kariyer ilerlemesi, derinlik ve tecrübe genişliğine ve yönetim sorumluluğu seviyesine dayanan istisnaları dikkate alacaktır.
 • Gösterilmiş Yetenek: Bir adayın akademik kabiliyetini değerlendirirken, komite adayın mesleki tarihini ve akademik performansını bir özgeçmiş ve yazıya dökümü ile kanıtlandığı şekilde değerlendirir.

Uygulama Gereksinimleri

 • Derecesi Koşulları ve Metinleri: Bir lisans derecesi gereklidir; Ancak, ne bir iş derecesi ne de belirli bir iş kursuna kabul için gerekli değildir. Katılan tüm kolejlerin ve üniversitelerin sicil memurlarından resmi transkript aday tarafından talep edilmeli ve doğrudan Tulane Üniversitesi'ndeki ilgili Kabul Ofisine gönderilmelidir. E-posta ve posta posta adresleri bu sayfanın altında listelenmiştir. Programa kabul politikalarına istisna olarak sınırlı sayıda derece alınmamış aday kabul edilebilir. Derecesi olmayan adaylar için başvuru süreci rekabetçi, oldukça seçicidir ve kabul için yalnızca seçkin adaylar dikkate alınacaktır. GMAT derece almamış tüm adaylar için gereklidir.
 • Devam Et: İş geçmişinizi ve akademik geçmişinizi ayrıntılandıran bir özgeçmiş. Mesleki ayrımları, bağlantıları ve etkinlikleri listeleyin.
 • GMAT: GMAT feragatleri sunuyoruz - lütfen ön değerlendirme için lrabon@tulane.edu adresine özgeçmişinizi gönderin. Özgeçmişinizi aldıktan sonra, daha fazla tartışma için nitelikleriniz veya sorularınız hakkında geri bildirim almak üzere sizinle iletişime geçeceğiz.
 • Kısa Cevap Yazıları: İki deneme gereklidir ve her biri 350 kelimeden uzun olmamalıdır. Denemeler kendinizi Kabul Komitesine tanıtmanın en iyi yoludur.
 • Kişisel Görüşme: Görüşme, Komite'ye adayın güçlü yönlerini, motivasyonlarını, kişisel bağlılığını ve programın taleplerini yerine getirme yeteneğini değerlendirmede yardımcı olur. Görüşme ayrıca adaylara soru sorma ve bireysel düşünceleri program yöneticisi ile tartışma fırsatı sunuyor. Görüşme programlamak için ilgili program ofisine başvurun. Erken görüşmeler teşvik edilir.
 • Öneriler: Başvuranın akademik ve profesyonel yeteneklerini gösteren iki öneri gerekmektedir. Bir öneri adayın kuruluşundan üst düzey bir memurdan olmalıdır. İkincisi, adayın çalışması hakkında kişisel bilgileri olan acil bir süpervizörden (veya serbest çalışanlar için, bir iş ortağından) olmalıdır.
 • Başvuru Ücreti: Başvuru formunun teslimi için iade edilemez 125 ABD doları başvuru ücreti gereklidir. Bu ücret çevrimiçi olarak kredi kartı ile ödenebilir. Çek veya havale aşağıdaki adreslere posta ile gönderilebilir. Bu ücret, geçtiğimiz yıl içerisinde bir bilgilendirme oturumuna katılan adaylar için muaf tutulur.
Program dili:
 • Ingilizce

Tulane A B Freeman School of Business için 1 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Ekim 8, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Oca 2020
Duration
17 ay
Yarı zamanlı
Price
98,900 USD
Öğrenim, kayıt ve kurs ücretlerini, hazırlık sınıflarını, tüm gerekli ders kitaplarını ve kurs materyallerini, çalışma laboratuarlarını, ders günlerinde kahvaltı ve öğle yemeğini, uçak bileti, otel ve yurtdışındaki uluslararası seminer için grup yemekleri
Deadline
Kas 1, 2019
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Oca 2020
End Date
May 2021
Son başvuru tarihi
Kas 1, 2019

Oca 2020

Location
Son başvuru tarihi
Kas 1, 2019
End Date
May 2021