Executive MBA (Londra)

Genel

Program açıklaması

İki yıl içinde yarı zamanlı olarak Londra'daki The Shard'da Executive MBA'nızı inceleyin.

Dünyada 10. sırada ve İngiltere'de 2. sırada yer alan Warwick Executive MBA size anında bir etki bırakmak için ihtiyaç duyduğunuz stratejik liderlik becerilerini kazandıracak.

Yenilikçi kültürümüz ve kapsamlı liderlik ve gelişim desteğimizle birlikte dünyaca ünlü öğretme ve araştırmalarımız, kendi işinizi kurmak, C-süitine hızlı bir şekilde ulaşmak veya kariyerinizi yeniden tanımlayarak kariyerinizi dönüştürmek için ihtiyaç duyduğunuz becerileri, yetenekleri ve vizyonu verecektir. sonraki adımlar.

Londra’da, dünyanın finans başkenti

Warwick Executive MBA'i Shard'a getirerek, başkentte prestijli akademisyenlerimizden tam olarak yararlanmanızı ve daha geniş WBS topluluğu ile bağlantı kurmanızı sağlayan yoğun ve zorlu iki yıllık bir program yarattık. The Shard, Londra Köprüsü'nün yanındadır, bu nedenle bize Londra'nın herhangi bir yerinden ulaşmak daha kolay olamazdı.

Gündüz veya Akşam çalışma seçenekleri

Executive MBA (Londra) 'yı gündüz formatında çalışabilirsiniz, gerekli modüller genellikle Eylül ve Temmuz arasında her hafta cuma ve cumartesi günleri arasında taranmalıdır. Eylül ve Temmuz ayları arasında dört haftalık bir süre boyunca Çarşamba akşamları.

Kuruluşunuzu yönlendirecek beceriler ve araçlar

Doğrudan sınıftan günlük işinize yeni fikirler alın ve yeni becerilerinizi geliştikçe gösterin. Profesörleriniz tarafından yürütülen etkileşimli oturumlara katılacak, farklı iş geçmişleri ve kültürlerden gelen meslektaşlarınızla kavram ve teorileri tartışmanıza olanak sağlayacak ve birlikte bunları gerçek işyeri senaryolarına uygulamak için yeni ve etkili yollar bulacaksınız.

Yerel temelli kohort - yaşam ağınız

Katılımcılarımızın çoğu, size buluşma, birlikte ders çalışma ve grup çalışmalarını planlanmış ders saatlerinin dışında tartışma fırsatı sunan Londra şehri ve çevresindedir. Yetenekli akranlarınızla bu ilave temas süresi öğrenme deneyiminizi en üst düzeye çıkaracak, bağlantılarınızı güçlendirecek ve profesyonel ağlarınızı genişletecektir.

Londra'da iyi kurulmuş bir program

Warwick Executive MBA, uzun yıllar boyunca verilen köklü bir programdır. Bu, sadece en güncel ve ilgili konuların öğretildiğinden emin olmak için programımızı zaman içinde uyarlamamıza izin verdi. Warwick Executive MBA'i Shard'a getirerek, prestijli akademisyenlerimizden tam olarak yararlanmanızı ve daha geniş WBS topluluğu ile bağlantı kurmanızı sağlayan yoğun ve zorlu iki yıllık bir program yarattık.

Güncel ders bilgileri ve öğrenim ücretleri için lütfen www. Adresini ziyaret edin. WBS .ac.uk

* Economist / HangiMBA'da? 2018 Executive MBA sıralaması.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing busines ... Devamını oku

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing business as a power for good. Daha Az
Coventry , Londra + 1 Daha fazla Daha az

Akreditasyonlar