Executive MBA (Warwick)

Genel

Program açıklaması

Executive MBA

Ekonomist / HangiMBA tarafından dünyada 10. sırada, İngiltere'de 2. sırada yer aldı? 2018 Executive MBA sıralaması, Executive MBA programımız size anında bir etki bırakmak için ihtiyacınız olan stratejik liderlik becerilerini verecektir. Bizimle ve ötesinde geçirdiğiniz süre boyunca, sizi değiştirir, eleştirir ve içsel Değişim Yaratıcınızı ortaya çıkarmak için sizi zorlar.

Eğer daha büyük resmi keşfetme konusunda heyecanlıysanız, ağınızı genişletmeye hazırsanız, araçların kariyerinizin bir sonraki adımını dönüştürmesini istiyorsanız, Executive MBA'imiz tam istediğiniz şey olabilir.

Yüksek dereceli Executive MBA
Warwick Executive MBA dünyada 10. sırada ve İngiltere'de 2. sırada. Şöhretimiz teori ve pratik arasında sağlıklı bir denge üzerine kuruludur; ve varsayımlara meydan okuyan, sınıfın ötesine geçen ve işe yarar için bir güç olduğuna inanan bir kültür. Üçlü olarak akredite edilen ilk İngiltere işletme okulu olmaktan ve toplumsal cinsiyet eşitliğini arttırdığı için Athena SWAN Gümüş Ödülü'nü almanın gururunu yaşıyoruz.

Farklı bakış açıları
Size yeni sesler, yeni bakış açıları ve yeni fikirler paylaşma fırsatı sunan, çok çeşitli ülkelerden ve kökenden gelen diğer Executive MBA katılımcılarına katılacaksınız. Akranlarınızın yanı sıra, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaret eden öğrencilerle tanışacak ve küresel organizasyonları inceleyeceksiniz. Ortak kurumlarımızdan biri veya WBS tarafından verilen bir yurtdışı modül üstleneceksiniz.

Önde gelen akademisyenler ve Uygulama Profesörleri
Bize Uygulama Profesörü olarak katılan üst düzey iş adamları yanında, dünyanın önde gelen akademisyenlerinden ilham alacaksınız. Öğretimimizin temelini oluşturan fakültemizin dönüştürücü araştırması sayesinde, kuruluşunuza olumlu bir katkıda bulunmanızı sağlayacak meraklı ve girişimci bir zihin geliştireceksiniz.

Hemen kullanabileceğiniz iş ve liderlik becerileri
Program boyunca yoğun liderlik gelişimi sağlayarak tüm potansiyelinizin kilidini açmanızda sizi destekleyeceğiz; sınıfta öğrendiğiniz fikirleri, teorileri ve çözümleri doğrudan iş yerinize götürmenizi sağlar, böylece zaten var olan bir şeyi geliştirmek mi yoksa yeni bir şey başlatmak mı istersiniz, hemen olumlu bir etki yapabilirsiniz.

MBA kariyerinizi kariyer özlemlerine ulaşmak için düzenleyin
Çok çeşitli yüz yüze seçmeli dersler arasından seçim yapabileceğiniz ek uzaktan öğrenme seçenekleriyle, MBA'inizi ilgilendiğiniz alanlara odaklayabilirsiniz. MBA, Sağlık, Finans, Girişimcilik veya Stratejik Liderlik konularında uzmanlaşma fırsatınız da var.

Güncel ders bilgileri ve öğrenim ücretleri için lütfen www. Adresini ziyaret edin. WBS .ac.uk.

* Economist / HangiMBA'da? 2018 Executive MBA sıralaması

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing busines ... Devamını oku

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing business as a power for good. Daha Az
Coventry , Londra + 1 Daha fazla Daha az

Akreditasyonlar