Executive MBA - 22 ay

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Sanal açık gün 16 Mayıs inci, 2020!

Hareket halindeki liderler için kariyerinizi RSM'de ilerletin.

Geleceğinizi oluşturmak, hızlı kelimeler ve kartvizitlerden daha fazlasını gerektirir. Yükselişte bir yönetici olarak, tam olarak ne demek istediğimizi biliyorsunuz. Başarı büyük fikirler ve parlak liderlik gerektirir. Uzun vadede değer yaratan sürdürülebilir kararlar almaya odaklanarak eleştirel bir gözle görülür. Büyük hamleler yapmaya hazır olan ve sizinkini yapmanıza yardımcı olmak için güçlü bir profesyonel ağı gerektirir. Bunların hepsi, yüzyıllar boyunca dünya çapında parlak kariyerler inşa eden zamana bağlı Hollanda değerleridir. Ve RSM'de, doğrudan bu tür değerli düşünmeden kazanacaksınız - bu, uluslararası iş dili olan İngilizce olarak öğretilen yarı zamanlı Executive MBA programımızın her yönüyle aşılanmıştır. Hollanda'daki değerleri Avrupa'daki uluslararası iş eğitimine uygulamanın etkinizi nasıl artıracağını ve kariyerinizi hiç düşündüğünüzden daha fazla nasıl artıracağını öğrenin. Erasmus Üniversitesi Rotterdam Okul Yönetimi'nde keşfedeceğiniz şey budur.

Bir Bakışta Program

Bu program kimler içindir?

Motive edilmiş, deneyimli, kariyer ortağı bireyler, yönetim fırsatlarını geliştirmek için iş ve çalışma ile bir araya gelmek istemektedirler. Tipik olarak, uluslararası bir geçmişe, lisans derecesine (veya eşdeğerine) ve en az dört yıl lisansüstü mesleki deneyime ve İngilizce diline hakim olan yöneticiler.

Program katılımcılar için hangi ihtiyaçları karşılar?

Benzer fikirlere sahip bireylerle birlikte profesyonel ve zorlu bir ortamda yönetim becerilerini daha da geliştirme fırsatı sunmanın yanı sıra liderlik becerilerini geliştirme ve üst düzey bir yönetim rolüne hazırlanmak için uluslararası bir ağ geliştirme fırsatı.

Bir katılımcı programdan ne çıkar?

  • Avrupa'nın en iyi işletme okullarından bir MBA derecesi;
  • Angajmanı rahatlıkla birleştiren bir program ve iş bilgisi ile yeni kazanılmış becerileri hemen uygulama ve çapraz gübreleme olanağı;
  • Program boyunca gömülü profesyonel liderlik becerilerinin geliştirilmesi;
  • Sürdürülebilirlik ve yenilikçiliğe dayanan bir yönetim programı, iş dünyası ve toplum liderliğinin sürekli gelişimi için temel oluşturur.
Son Güncelleme May 2020

Okul Hakkında

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools.

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools. Daha Az