Executive MBA Bükreş

Genel

Program açıklaması

Romanya'da 1 numaralı MBA programıyla kendinizi zorlayın

Viyana'da, Bükreş'te veya ABD'de öğretmenize bakılmaksızın, size bir dünya standartlarında bir iş lideri olma potansiyelinizi gerçekleştirmek için gerekli araçları edinmenizi sağlayan, zorlayıcı fakat besleyici bir ortam sunuyoruz. Executive MBA Bükreş, ortaya çıkan eğilimleri ve yeni teknolojileri tanımak ve adapte etmek için gerekli becerileri ve becerileri vurgularken, tüm önemli fonksiyonel alanlarda temel iş konularına derin bir anlayış geliştirir.

Akademi'de ve İş dünyasındaki En Güzel Zekadan Öğrenin

Öğrencilerimize dünya standartlarında ve ileri bir eğitim sunabilmek için, uluslararası çapta saygın yöneticileri ve dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerden en iyi profesörlerden bazılarını bir araya getirdik. WU Viyana'dan, Carlson Yönetim Okulu'ndan (ABD), Güney Carolina Üniversitesi'nde (ABD) ve IESE Business School'dan (İspanya) - fakülte öğrencilerin dünyaya dönüşmesi için gerekli eğitimli ve zorlu eğitim sağlamaya gayret ediyor sınıfı iş dünyası liderleri.

Uluslararası Residencies ile Küresel Bir Bakış Kazanmak

Executive MBA Bükreş programının merkezinde öğrencilere küresel bir bakış açısı sunmak yerinde. Öğrenciler yalnızca uluslararası akranlardan uluslararası fakülteden ders almakla kalmıyor aynı zamanda WU Vienna, Avusturya'da ve de Carlson Yönetim Okulu'nda ve Amerika Minnesota Üniversitesi'nde uluslararası öğrenci eğitimlerini tamamlıyorlar. Bu değerli hands-on ve uluslararası tecrübe sizi yeni fikirlere, tutumlara ve kültürlere maruz kaldıkça küresel pazarda üstün olursunuz.

Esnek MBA, Meşgul Profesyoneller için Tasarlanmıştır

Günümüz yöneticilerinin çoğunun karşı karşıya kalacağı zaman taleplerini anlıyoruz ve bu nedenle Executive MBA Bükreş programını esnek olacak şekilde tasarladık. Part-time MBA programımız, en kısa sürede e-Öğrenme platformu kullanır; böylece öğrenirken kazanmaya devam ederek, olabildiğince az zaman harcayabilirsiniz. Hedefli ve odaklı kurslarımızla MBA'nızı sadece 18 ay içinde kazanabilirsiniz.

Mezunlar Ağı'na Erişim Kazanın

Program boyunca öğrenciler seçkin akranlar, fakülte ve iş dünyası liderleri ile kalıcı bağlantılar kurarlar. Ancak, bu sadece sizi bekleyen fırsatların başlangıcıdır. Çalışmalarınız sırasında ve sonrasında, 85 farklı ülkeden 2.300'den fazla üyemizin katıldığı mezunlarımızın ağına erişebileceksiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive edu ... Devamını oku

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive education. Thus it belongs to the leading business universities worldwide. The executive education portfolio of the WU Executive Academy includes MBA and Master of Laws programs, university certificate programs, custom programs and open programs. In recent years, the WU Executive Academy has become one of the leading providers in Central and Eastern Europe. Daha Az

Akreditasyonlar