Executive MBA, Edinburgh

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Hiçbir iki insan aynı değildir. Farklı koşullar, farklı motivasyonlar, farklı başarı vizyonları.

Bu yüzden aynı derecede benzersiz öğrenme deneyimleri sunuyoruz. Kişisel ve mesleki taahhütlerinizi dengeliyorsanız ve bir MBA okumak istiyorsanız, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olmaya hazırız.

Burada, tamamen sizin şartlarınızda yaşam boyu öğrenme ile ilgili; MBA , Yüksek Lisans ve doktora öncesi ve DBA ve Doktora programlarımız aracılığıyla mümkün olduğu kadar çok insan için erişilebilir olmaya çalıştığımız bir konsept.

Öğreniminizi diğer öğrencilerle paylaşılan fikir ve deneyimlerle geliştirin

Part-time Executive MBA programı , üniversitemizin Edinburgh kampüsünde dünya çapında deneyimli uluslararası fakültelerimiz tarafından verilmektedir.

“Kurs, uygulamalı bir baba olma esnekliği ve aynı zamanda kursum üzerinde çok çalışmamı sağladı. Bu, sınavlardan hemen önce yeterince yapamadığımı düşündüğüm küçük bir drama yaptığım anlamına geliyordu. ” Charlie Bingham, Edinburgh MBA mezunu.

117442_Keystone.jpg

Program yapısı

Program sekiz yıl boyunca iki yıl sürüyor. Yedi temel ders, Edinburgh Business School fakültesinin başkanlık ettiği dört günlük yoğun seminerlerle (Perşembe-Pazar) verilir. Bu oturumlar simülasyonları, vaka çalışmalarını ve sınıf tartışmalarını içerir. Daha sonra sizi sınavınıza hazırlamak için iki günlük bir revizyon (Cumartesi ve Pazar) yapılır.

Seminer yapımız size deneyimlerinizi paylaşma, bilgi alışverişinde bulunma ve diğer öğrencilerden öğrenme, zengin bir öğrenme ortamı yaratma fırsatı sunar. Program tam zamanlı, özel bir ekip tarafından kampüste desteklenir.

Yarı zamanlı bir öğrenci olarak, çok çeşitli seçmeli derslerden birini seçebilirsiniz (aşağıda detaylandırılmıştır).

Programı tamamlamak için toplam dokuz ders almanız gerekir; yedi zorunlu ders ve seçtiğiniz iki seçmeli . Çekirdek dersler:

Ilgilenen?

Ocak 2020'de başlamak için şimdi başvurun.

Değerlendirmeler

Her ders hazırlamanız için iki günlük özel ders revizyonunun (Cumartesi ve Pazar) yapıldığı sınavla değerlendirilir.

harç

Ücret hesaplayıcımız , programın maliyeti hakkında size bir genel bakış sunacaktır.

Sorular? Cevapları aldık.

Danışmanlarımız sizden haber almaktan ve sizinle çalışmakla ilgili aklınıza gelebilecek tüm soruları cevaplamanıza yardımcı olacaktır.

Edinburgh Kampüsü
Edinburgh Business School
Heriot-Watt Üniversitesi
Edinburg
EH14 4AS
44 (0) 131 451 3090
oncampusmba@ebs.hw.ac.uk

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online ... Devamını oku

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online MBA, Masters, DBA and PhD programmes have accelerated the careers of over 20,000 graduates, with many experiencing an increase in their salaries, promotions within their companies and others starting their own businesses. Daha Az
Edinburg , Dubai , Putrajaya + 2 Daha fazla Daha az
Okulun web sitesini ziyaret edin