Executive MBA - Küresel

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Henley Executive MBA - Özetle Küresel

 • Başlangıç: Ekim ve Mart
 • Süre: 21 ay (9 ay uzatma seçeneği ile)
 • Atölyeler: 61 gün, çoğunlukla perşembe-pazar
 • Atölye yerleri:
  • Bölgenizdeki 15 deneyimli yönetici ile Münih'te 32 atölye günü
  • Avrupa'daki 60 deneyimli yöneticinizle İngiltere, Danimarka, Güney Afrika ve Çin / ABD’de 29 çalıştay
 • e-Kaynaklar: e-öğrenme çevrimiçi veritabanları
 • ECTS: 90
 • Dil ingilizce
 • Fakülte: İngiltere Uluslararası
 • Öğretmenler: Konu alanı profesörleri Kişisel Öğretmen desteği
 • Ücret: 46.500 €, Programın başlamasından iki ay önce kabul edilen teklifler için Erken Kuş: 39.000 € - seyahat masrafları hariç her zaman

İstediğiniz Lider Olmak

Henley Executive MBA - Global, yoğun ve faydalı bir deneyim. Zorlu, teşvik edici ve alakalı. Birçok durumda, hayat değişiyor.

AMBA, EQUIS ve AACSB tarafından akredite edilen ve dünyanın en ünlü MBA'lerinden olan Triple, Henley Executive MBA - Global, iş dünyasında ve hayatta mümkün olan en iyi sonuçları almanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Avantajlar açıkça kişisel olarak ve şirketinize daha geniş bir yatırım getirisi sağlayarak kolayca ölçülebilir.

Henley Executive MBA - Global liderlik ve yönetim yetkinliklerini geliştirmek isteyen deneyimli ve hırslı yöneticiler içindir. Program, tam zamanlı çalışmaya devam etmenize ve MBA yarı zamanlı çalışmanıza izin vererek, öğrendiklerinizi mevcut küresel ve ilgili örgütsel konulara bağlamanıza izin verecek şekilde yapılandırılmıştır. MBA derecenizi nasıl, ne zaman ve nerede elde edeceğiniz konusunda eğitim almak ve daha fazla esneklik almak için iş yerinden önemli bir süre ayıramazsanız idealdir. Programın 21 ayı boyunca, çok çeşitli yönetim geçmişlerine, iş endüstrilerine ve uluslararası konumlara sahip, benzer düşünen profesyonellerle deneyimleri çalışacak ve paylaşacaksınız.

Sizi global iş dünyasına ve dünya çapındaki bir ağa bağlayacak zenginleştirici bir deneyim için Henley Executive MBA - Global'e katılın. Bunu kendi başınıza yapabileceğiniz en değerli yatırımlardan biri olarak bulacaksınız.

Programa Genel Bakış - Modüler, Uluslararası

Henley Executive MBA - Global, bireysel ve grup çalışması, yüz yüze atölye çalışmaları ve 7/24 e-öğrenme kaynakları aracılığıyla verilen yarı zamanlı bir yüksek lisans programıdır.

Program, her aşamayı başarıyla tamamlayan isteğe bağlı bir ödül yapısı ile üç ana aşamadan (90 AKTS) oluşur:

Aşama 1: Temel İşletme Vakıfları (Sertifika)

İnsanları, operasyonları ve finansı yönetmek gibi bir organizasyonu yönetmenin temel iş yönlerini öğreneceksiniz. Bu aşama, bir dizi işletme fonksiyonunda güçlü bir temel oluşturma ile ilgilidir.

2. Aşama: Strateji

Bu aşamada, daha güçlü bir strateji oluşturmak için gereken paydaş yönetimi hakkında daha fazla bilgi ve gerekli iş tercihleri bağlamı hakkında bilgi edineceksiniz.

Aşama 3: Liderliği Daha Üst Seviyeye Almak (Yüksek Lisans derecesi)

Organizasyonlardaki değişimin karmaşıklığını ve bir şirketi onlar aracılığıyla nasıl etkileyeceğini ve yönlendireceğini inceleyeceksiniz.

Program genel liderlik kavramlarına vurgu yapıyor, bu yüzden Kişisel Gelişim modülü Henley Executive MBA - Global'in tüm aşamalarından geçiyor ve kişisel gelişim için bütüncül bir süreç sağlıyor.

Atölyeler, dünya standartlarındaki öğretim üyelerimiz tarafından İngiltere ve Uluslararası Dost Ağı'ndan yürütülmektedir. Eğitiminiz boyunca, uzun vadeli etkinliğinizi artırmak için tasarlanmış dokuz bireysel ödev yazacaksınız. Görevler teoriyi pratiğe entegre etmek için göze çarpan fırsatlar sunar ve işyerinde azami etkiyle hemen uygulanabilir.

Henley Executive MBA - Global, çalışmalarınız için kapsamlı ve geniş kapsamlı bir çerçeve sunan çalışma modülleri etrafında düzenlenmiştir:

Birinci aşama
 • Temel İşletme Vakıfları
 • Liderlik
 • İşlemleri Yönetme
 • Finansal Kaynakları Yönetmek - Kalmak
 • İnsanları Yönetmek - Yaratıcılığı geliştirmek
Aşama İki
 • strateji
 • Strateji - Kaldıraçları keşfetmek
 • Uluslararası Ticaret - Çalışma Gezisi Çin veya Amerika Birleşik Devletleri'ne taşındı
 • Stratejik Pazarlama - Pazarlara erişim
 • Kurumsal itibar
 • Çalışma Gezisi Güney Afrika - İnsanlığa Öncü
Aşama Üç
 • Liderliği Daha Üst Seviyeye Almak
 • Liderlik
 • Yönetim Araştırma Mücadelesi - Odaklanma
 • Seçmeli Modül

Ek olarak, uzmanlaşmanıza izin veren bir dizi seçmeli modül, bir uygulamalı işletme veya şirket içi proje ve iki uluslararası çalışma ziyareti

Henley Executive MBA - Global, Mart ve Ekim aylarında yılda iki kez başlar ve 9 aylık uzatma olasılığıyla 21 ay sürmesi hedeflenir.

Öğrenme Deneyimi - Pratikte Test Teorisi

Program, akademisyenlerimizin teorik ve gerçek dünya bilgilerini birleştiriyor. İşletmeyi hayata geçirmek, titiz ve yuvarlak bir öğrenme deneyimi sağlamak amacıyla uygulamalı uygulamalı öğrenme sağlar.

Kariyerinizde anlıyoruz, zaten orada bulundunuz, bunu yaptınız. ' Bu, en anlamlı görüşlerin yaparak öğrenmekten geldiğine inancımızı destekliyor. Öğretimimizi gerçek dünyadaki ikilemler ve iş seçenekleri etrafında düzenliyoruz.

Henley Executive MBA - Global için çalışırken çalışanlar, işverenlerine geri dönerek önemli bir değer verebilirler. Son derece pratik programımızdan geliştirdiğiniz bilgi ve beceriler hemen işyerinde uygulanabilir. Değerlendirilen ödevler, kurumunuza değerli bir katkı yaratarak mevcut sorunlara dayanabilir.

Henley Executive MBA - Global, somut, önemli ve kalıcı beceriler, bilgi ve bağlantılar sağlar.

İşbirliği

Henley, kapsayıcı, arkadaş canlısı ve destekleyici olduğu için ünüyle gurur duymaktadır. Henley rekabetten çok işbirliğine vurgu yapar. Henley Executive MBA - Global oldukça katılımcı ve etkileşimlidir - bireysel katkılara ve ekip tabanlı öğrenmeye değer veriyoruz. Program üyeleri, kaçınılmaz olarak yol boyunca ekipler için zorluk oluşturan çeşitli becerilere ve kültürel yönelime sahip farklı sektörlerden gelir.

Antrenörlük

Takım çalışması, yönetim süreçleri, etkileme becerileri, proje yönetimi, kolaylaştırma ve ihtilaf çözümü konularında sizi - kendi iş yerinize geri götürmeniz için hayati öneme sahip becerilerde sizi destekliyoruz.

Kişisel Gelişim

Henley'de, temel hedeflerinizden birinin kendinizi bir birey olarak geliştirmek olduğunun farkındayız. Yönetim becerilerini geliştirmek ve geliştirmek için güçlü yönlerinizle çalışıyoruz ve üst düzey liderliğin zorluklarına hazırlanmak için çalışıyoruz. Kişisel gelişimi programımızın bel kemiği olarak görüyoruz, ayrı çalışılacak bir modül değil.

Kişisel Eğitmenler

Eğitiminiz boyunca Kişisel Eğitmenlerimiz tarafından desteklenecek ve destekleneceksiniz. Öğrenme ve kişisel gelişim çabalarınızın her aşamasında sizi desteklemek ve program boyunca ilerlemenize yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışırlar.

Global Destek Ağınız - Programın İçinde ve Dışında

Henley Executive MBA - Global'de, programda paylaşmanız, öğrenmeniz ve geliştirmeniz için üç ağın parçasısınız: bölgesel bir “ev ağı”, bir “Avrupa ağı” ve Henley'in benzersiz küresel mezunlar ağı.

Endüstrilerde, işlevsel geçmişlerde ve uzmanlıklarda işbirliği, Henley Executive MBA - Global'de öğrenmenin kilit bir yönüdür. Bu değişimi artırmak için üç düzeyde işbirliği yaparsınız:

'Bölgesel Ev Ağınız'

Her öğrenci, İngiltere'deki Münih, Kopenhag, Helsinki ve Henley'deki Henley kampüslerinden bir ev kampüsü seçer. Bu kampüste, kabaca programa sahip olduklarını öğrenirler (32 gün). Münih'te atölyeler genellikle Perşembe-Pazar günleri Münih'in merkezinde Maximilianstraße 40'taki Henley Almanya Kampüsünde teslim edilir. Bu atölyelerde, yaklaşık 15 öğrenci yoğun atölye çalışmaları için bir araya geldi. Bu kasten küçük sınıflar bireysel ilgi ve etkileşimli oturumlar sağlar. Halen, Münih merkezli programlar 15 ülkeden profesyonelleri bir araya getiriyor.

'Avrupa Ağınız'

Bölgesel atölye çalışmaları, Münihli öğrencilerin, Kopenhag, Finlandiya ve İngiltere'den gelen akranlarıyla 60 öğrencinin ortak atölye çalışmalarında buluştuğu atölye çalışmaları ile tamamlanmaktadır. Bunlar İngiltere (4 7 gün), Kopenhag (4 gün), Güney Afrika (7 gün) ve Çin / ABD'de (7 gün) gerçekleşir ve zengin ve yoğun uluslararası ve kültürlerarası deneyimlere izin verir.

Mezun Ağınız

Programın ilk gününden itibaren öğrencilerimiz, Henley'in dünya çapındaki 76.000'den fazla mezunun mezunlar ağına katılıyor. Hem iş hem de eğlence için uzmanlık, deneyim ve eğlenceli insanlara erişebilirler. Mezunlar arasındaki bağlantı, Henley'in çevrimiçi topluluğu Henley Live aracılığıyla sağlanır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Henley Business School Germany supports people in shaping the 21st century with others. The 21st century offers a wide array of opportunities and many people observe them with a mixture of enthusiasm ... Devamını oku

Henley Business School Germany supports people in shaping the 21st century with others. The 21st century offers a wide array of opportunities and many people observe them with a mixture of enthusiasm and scepticism. Do they ask themselves? What shall I do? Which opportunities do I seize? Which not? And what’s the basis for my decision? Many people can’t answer these questions. They did not learn this at school or university. We at Henley support these people in answering these questions in several ways. Daha Az