Executive MBA - Küresel

Genel

Program açıklaması

Pratik. Küresel. Yüksek lisans.

Global Executive MBA, liderlik ve yönetim becerilerini geliştirmek için hırslı, yoğun ve deneyimli yöneticiler için tasarlanmıştır.

Executive MBA (EMBA) - Küresel

Günümüzün küresel bağlantılı iş dünyası daha geniş bir perspektif, yeni beceriler ve farklı düşünme yolları gerektirir. Henley Executive MBA (EMBA) - Global , günümüzün karmaşık ve hızlı hareket eden küresel ekonomisinde çalışmanın zorluklarını ve fırsatlarını ele almaya hazır seçkin iş liderleri geliştirmek için tasarlanmıştır. Güçlü, sorumlu ve uyarlanabilir liderler geliştirir.

Öğrenmenizi mevcut küresel ve ilgili örgütsel konulara bağlayarak, Henley'in küresel EMBA'sının faydaları, kişisel olarak ve daha genel olarak şirketinize önemli bir YG sağlayacak şekilde açıkça ölçülebilir.

Henley EMBA - Global, tam zamanlı çalışmaya devam etmenize ve MBA yarı zamanlı çalışmanıza izin verecek şekilde yapılandırılmıştır. MBA derecenizi nasıl, ne zaman ve nerede elde edeceğiniz konusunda eğitim almak ve daha fazla esneklik almak için iş yerinden önemli bir süre ayıramazsanız idealdir. Programın 21 ayı boyunca, çok çeşitli yönetim geçmişlerine ve iş endüstrisine benzeyen profesyonellerle deneyimleri çalışacak ve paylaşacaksınız.

Henley EMBA - Global şu anda Finlandiya'da üniversite düzeyinde bir yüksek lisans derecesi sunan tek EMBA programıdır. Bu nedenle, Henley EMBA, Finlandiya KDV Yasası'nın 39 ve 40. Bölümleri uyarınca KDV'den muaf tutulmaktadır.

Sizi küresel iş dünyasına ve dünya çapındaki bir ağa bağlayacak zenginleştirici bir deneyim için Henley EMBA - Global'e katılın. Bunu kendi başınıza yapabileceğiniz en değerli yatırımlardan biri olarak bulacaksınız.

Küresel Henley EMBA, AMBA, EQUIS ve AACSB tarafından ve dünyadaki en ünlü MBA'ler arasında üçlü onaylıdır. En son sıralamaya göre, Henley Business School Finlandiya'da EMBA programlarının en üst sıradaki sağlayıcısıdır.


Henley EMBA - Özetle Global

 • Başlangıç tarihleri: Mart ve Ekim
 • Süre: 21 veya 27 ay (7 yıla kadar uzatma olasılığıyla)
 • Atölyeler: 57 gün
 • Atölye lokasyonları: Çoğu Finlandiya'da, Danimarka, Almanya ve Birleşik Krallık'ta seçilen atölyeler
 • Çalışma ziyaretleri: Güney Afrika ve Çin veya ABD
 • Ödevler: 11 pratik ödev final araştırma projesi
 • e-Kaynaklar: e-öğrenme çevrimiçi veritabanları
 • ECTS: 90
 • Dil ingilizce
 • Fakülte: İngiltere Uluslararası
 • Eğitmenler: Konu alanı profesörleri Akademik Eğitmen desteği
 • Ücret (Finlandiya): 45.000 € (% 0 KDV), seyahat masrafları hariç

EMBA - Global programa genel bakış

Henley Executive MBA (EMBA) - Global, uluslararası bir deneyim sunan, müfredat ve araştırmalara odaklanan, Henley uluslararası kampüslerinde sunulan modüller, zenginleştirici çalışma gezileri ve çok uluslu bir kohort oluşturulmuş, dünya çapında gerçek bir uluslararası deneyim sunan yarı zamanlı bir yüksek lisans programıdır. çeşitli sektörlerden ve endüstrilerden.

Henley EMBA - Global, her aşamayı başarıyla tamamlayan isteğe bağlı bir ödül yapısına sahip üç kilit aşamadan (90 AKTS) oluşur:

Aşama 1: Temel İşletme Vakıfları (Sertifika)

İnsanları, operasyonları ve finansı yönetmek gibi bir organizasyonu yönetmenin temel iş yönlerini öğreneceksiniz. Bu aşama, bir dizi işletme fonksiyonunda güçlü bir temel oluşturma ile ilgilidir.

2. Aşama: Strateji

Bu aşamada, daha güçlü bir strateji oluşturmak için gereken paydaş yönetimi hakkında daha fazla bilgi ve gerekli iş tercihleri bağlamı hakkında bilgi edineceksiniz.

Aşama 3: Liderliği Daha Üst Seviyeye Almak (Yüksek Lisans derecesi)

Organizasyonlardaki değişimin karmaşıklığını ve bir şirketi onlar aracılığıyla nasıl etkileyeceğini ve yönlendireceğini inceleyeceksiniz.

Kişisel gelişim, kariyer, liderlik ve mesleki gelişim yanında Henley EMBA'nın tüm aşamalarından geçerek kişisel ve profesyonel gelişim için entegre bir süreç sağlar.

Eğitiminiz boyunca, programdan geliştirilen bilgi ve becerileri uygulayarak 11 pratik ödev yazacaksınız. Ödevler, mevcut ilgili konulara dayanır, yeteneklerinizi gösterir ve kuruluşunuza değerli bir katkıda bulunur.

Henley EMBA - Global, çalışmalarınız için kapsamlı ve geniş kapsamlı bir çerçeve sunan 14 çekirdek çalışma modülünden oluşmaktadır. Ayrıca, program uzmanlaşmanıza izin veren bir dizi seçmeli modül ve araştırma tabanlı bir proje içermektedir.

Henley EMBA - Global faydalar

Henley Executive MBA (EMBA) - Global, güçlü, sorumlu, uyarlanabilir ve uygun önlem almak için farklı durumsal perspektifleri tanımlayabilen seçkin iş liderleri geliştirmek için tasarlanmıştır.

Henley tarafından eğitilmiş iş liderleri ayrıca işin karmaşık olduğunu takdir eder - tek bedene uyan tek bir cevap yoktur. Karmaşıklıkla çalışma konusunda kendine güvenirler ve baskı altında sakin ve güvende kalırlar.

Programımız size ve şirketinize birçok fayda sağlar:

 • Uluslararası düzeyde tanınmış bir işletme okulundan üçlü akredite statüsüne sahip üniversite düzeyinde yüksek lisans derecesi
 • Hem kişisel liderliğe hem de yönetim yeteneklerine güçlü bir odaklanma nedeniyle yaşamı değiştiren deneyim
 • Çalışma içeriği, öğretim üyeleri ve öğrenciler dahil olmak üzere, yüksek uluslararası deneyim
 • Gerçekten deneyimli diğer yöneticilerle öğrenme yolculuğunu ödüllendirmek
 • Geliştirilen bilgi ve becerileri hemen işyerinde uygulamanızı sağlayan oldukça pratik bir program
 • İlgili ödevler, yeteneklerinizi sergileyin ve çalışmalarınızın ilk gününden itibaren organizasyonunuza değerli bir katkı sağlayın
 • İşinizi ve çalışmalarınızı destekleyen on binlerce akademik ve endüstri araştırma kaynağına çevrimiçi erişim
 • Gelişmiş İngilizce akıcılığı (akademik ve işletme)
 • Diğer yurtdışı ofislerinde alternatif atölye çalışmaları
 • Hayattaki diğer taahhütler değişirse çalışma aralarına izin verilir
 • Çalışmalarınızın ilk gününden itibaren 170'ten fazla ülkede 75.000'den fazla kişiyle dünya çapında bir mezun ağına erişim

EMBA - Global öğrenim ücretleri

Eğitim ücreti, atölye dersleri, eğitim materyalleri ve çevrimiçi hizmetler dahil olmak üzere 45.000 € (KDV% 0) * 'dur .

* KDV% 0, Finlandiya KDV Yasası'nın 39 ve 40. Bölümleri, KDV'den muaf eğitim hizmeti.

Henley EMBA - Global'e nasıl başvurulur

Giriş koşulları

Programa katılmak için ihtiyacınız:

 • Bir yönetici veya kıdemli uzman pozisyonunda üç yıl ilgili deneyim
 • Lisans veya yüksek lisans derecesi veya eşdeğeri profesyonel veya uluslararası yeterlilik *
 • İngilizce ana diliniz değilse, İngilizce dilinde yeterliliğin kanıtı
Başvuru süreci

Henley Executive MBA (EMBA) - Global programı hakkında daha fazla bilgi almak ve kariyer gelişim planlarınızı tartışmak için bizimle iletişime geçerek başvuru sürecinize başlayın.

Başvuru paketiniz şunları içermelidir:

 • Tamamlanmış başvuru formu
 • Güncel CV
 • Sertifika dereceli sertifika kopyaları
 • İki profesyonel referans
 • İngilizce'de yeterlilik kanıtı **

Kişisel toplantı, tüm başvurular için zorunlu bir gerekliliktir.

Henley EMBA - Global programı yılda iki kez, Mart ve Ekim aylarında başlar.

EMBA mezunlarımızdan gelen deneyimler

Global Henley Executive MBA (EMBA) için çalışmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyor musunuz? Programdan gerçekten A'dan Z'ye geçen insanların gerçek hayattan bazı örneklerini ister misiniz?

Anssi, Heikki ve Marika, size hem zevklerini hem de Henley EMBA'yi yapmanın zorluklarını paylaşan kendi MBA hikayelerini anlatıyor.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Founded in 1945, Henley Business School was the first business school in the UK and is one of the oldest and most respected schools in Europe. We are constantly ranked among the world’s top 50 busines ... Devamını oku

Founded in 1945, Henley Business School was the first business school in the UK and is one of the oldest and most respected schools in Europe. We are constantly ranked among the world’s top 50 business schools by the Financial Times and The Economist. We are also among the very few business schools – the top 1% in the world – to be triple-accredited for the quality and capability of our faculty and output. Daha Az