Executive MBA - Roma'da Uluslararası Akredite edilmiş Program

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

SSM MBA Programınıza Başvurmak İçin 3 Neden

 1. MBA Derecemiz ABD ve AB'de akredite edilmiştir.
 2. MBA programını 1 yılda tamamla!
 3. İtalya, Roma'nın güzel tarihi merkezinde eğitim!

Akreditasyonlar

 • INSEEC, Fransa ve AB'deki Halk Eğitim Bakanlığı yasalarına göre akredite bir üniversitedir.
 • SSM, UNESCO / Uluslararası Üniversiteler Birliği onaylı bir okuldur.
 • SSM, IACBE aracılığıyla akredite edilmiştir
 • SSM, EduQua tarafından sertifikalandırılmış, kalite sertifikalı bir yüksek öğretim kurumudur.
 • SSM, ABD Gaziler İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmış bir kurumdur.

İsviçre İşletme Okulu'ndaki Executive MBA Programı , daha ileri eğitim almak isteyen yüksek başarılı iş adamları için özel olarak tasarlanmıştır. Programın yenilikçi müfredatı ve işbirlikçi öğrenme ortamı, bilgi ve becerilerinizi günümüz pazarında karşılaştığınız sorunlara uygulamanıza yardımcı olur. Seçkin bir fakülte sizi en yeni fikirlere ve uygulamalara maruz bırakır.

Program, 12 genel yönetim dersi, 3 uzmanlık dersi ve tez projesi veya iş planından oluşan ortak bir çekirdek müfredat programına dayanmaktadır. Profesyonelleri, yönetici seviyesinde ve ötesinde başarılı bir kariyer için gereken yeterliliklerle donatmak için tasarlanmıştır.

Ortak Çekirdek Müfredat

 • Liderlik ve Örgütsel Davranış
 • İnsan kaynakları yönetimi
 • Uluslararası Müzakere Becerileri
 • Stratejik Finansal Yönetim
 • Web sitemizdeki çekirdek sınıfların tam listesine bakın!

Öğrenciler İşletme Yüksek Lisans derecesi ile mezun olacaklar. Aşağıdaki uzmanlıklardan birini seçebilirsiniz:

Küresel yönetim

Giriş koşulları

Executive MBA Programımıza başvurabilmek için bir lisans derecesine ve idari iş pozisyonunda en az 3 yıllık bir deneyime ihtiyacınız vardır. Lisans dereceniz yoksa, doğru iş deneyimine sahip olduğunuz sürece Entegre BBA / MBA programımızdan bir tane almanıza yardımcı olabiliriz.

Program Girişleri

Program 12 ay sürüyor ve her ayın başında giriş yaptı.

Görüşler

"Ben çalışan bir insanım ve yetişkin bir öğrenci olarak SSM'ye katıldım çünkü bir işletme idari taşıyıcısı yapmak istedim. SSM ihtiyacım olan türden eğitim veriyor. Sınıflar, öğrencilerin ve öğretim görevlilerinin etkileşimde bulunduğu aile ortamında küçük gruplar halinde düzenleniyor Derslere her birimize özel ilgi gösterdikleri için öğretim görevlilerine teşekkür etmeliyim. Bu kendime güvenimi artırmaya yardımcı oldu. SSM'deki mesleki gelişimime devam etmeyi dört gözle bekliyorum. "

Jazzi F. G
SSM DBA Öğrencisi


“İsviçre School of Management'taki BA (Hons) programı mükemmel. Eğitmenler, rekabetçi bir ortamda başarılı bir şekilde çalışmak için gereken tüm bilgileri verir ve deneyimlerini paylaşırlar. Boş zamanlarında sınıfta sıkı çalışırsanız Sürekli iş başvurusunda bulunuyorsun, iş bulmakta zorlanmayacaksın, çalışmalarım sırasında iki pozisyon önerdim.İngiltere'de yeni bir zorluk kabul etmeye karar verdim.Ülkeyi değiştirmeme rağmen, İsviçre Okulunda çalışmaya devam ediyorum. Yönetim, Roma'yı uzaktan öğrenme yoluyla. SSM'de BA (Hons) Degree programını tavsiye ederim. "

Ricardo Gotthilf
SSM BA öğrencisi


“BBA ikili ödül programı için Roma'daki İsviçre Yönetim Okulu'na gittim ve yaptığım için çok mutluyum! Sınıfın büyüklüğü mükemmeldi, öğretmenler yardımcı oldu ve mezun olmadan önce bile çalıştım. kariyer seviyorum ve daha mutlu olamazdı. "

Joan Chemiron
Dünya Gıda Programında İnsan Kaynakları Danışmanı - SSM Mezunu


“Uzun zamandır Amerika'da okuyan bir öğrenci olarak, zaten yaptığım şeyi yapabilecek çok sayıda öğrenci olduğunu fark ettim. SSM bana hayatımda ve kariyerimde isteyemeyeceğim bir adım ileri adım atıyor. başka herhangi bir yer!"

Masaharu Kakumoto

SSM BA (Hons) öğrencisi


Lütfen başvurunuzu veya aşağıdaki e-posta adresine gönderdiğiniz tüm soruları gönderin: info@ssm.swiss. Başvuru formumuzu indirebilir ve başvuru prosedürlerinin tamamını web sitemizde https://ssm.swiss/executive-mba-degree/ adresinde bulabilirsiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse stud ... Devamını oku

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse student body coming from all over the world, studying our accredited Bachelors, Masters and Doctor of Business Administration Degree Programs. Daha Az