Executive MBA: Stratejik Yönetim, Rusça ve Lehçe Dereceleri

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Modern yönetim becerileri edinmesi gereken kişiler için gelişmiş bir çift diploma (Rusya + Polonya) danışmanlık ve eğitim programıdır. Üst düzey pozisyonlarda çalışan kişilere ve çoğu akademik işletme okulunun verdiği temel bilgilerden memnun olmayan kişilere yöneliktir. Stratejik Yönetim uzmanlığı nedeniyle, öğrenciler İş Stratejisi ve kurumsal yönetim konusunda ileri düzeyde bir ders alırlar . 120 AKTS.

Derin bilgi ve EMAS prestijli Executive MBA derecesi ve GFKM Business School (Polonya) Executive MBA diploması size şirket, kariyer ve gelir büyümesini garanti eder. Üst düzey yöneticiler ve işletme sahipleri için en iyi seçimdir.

DAHA FAZLA BİLGİ VE PROGRAM İÇİN BURADA UYGULAYIN.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries.

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries. Daha Az
Moskova , Nizhny Novgorod , Rusya Çevrimiçi , Kiev , Minsk , Almatı + 5 Daha fazla Daha az