Yine yeni pedagojik yaklaşım, dünya

Bugünün eğitim esnekliği: Her onun ritim ve onun hayata

 • 1 dinamik modeli: atölyeler, atölyeler ve projeler
 • Sürdürülebilir tempo 1: Haftada (3 saat) başına 1 akşam + 1 Cumartesi ayda (7h)
 • yöneticiler için 1 eğitim: eğitim süresi mesleki hedefleri ile uyumludur (15 ila 18 ay entegrasyon kısıtlama bağlı olarak)
 • 1 uyarlanabilir modeli: Sistem verir hem yüz herhangi beklenmedik başa projelerde dahil olmak üzere tüm etkinlikler için uzaktan,
 • 1 esnek öğrenme: eğitim sırasında yola ulaşmak mümkündür

"PLUS"

 • Kişisel Gelişim / Liderlik
 • Profesyonel projesinin gerçekleşmesi için Koçluk
 • yönetsel ve teknolojik beceriler Rise
 • Dijital dönüşümlerin merkezinde 4 MBA bir seçim
 • Bir "nokta" International (New York, San Francisco veya Shanghai) Üzerine Bir hafta

en zorlu yöneticiler için uygun yenilikçi pedagoji Ionis grup

Proje modunda, çarpma atölyeleri ve atölye çalışmaları, Intensives ve batırma sistemleştirmesini: Executive MBA Ionis-STM katılmadan IONIS pedagojisini erişerek. Bu yöntemler Okullarımızda ortaya çıkmıştır ve geniş alanlara yayılmıştır. TO Bu aktif öğretim yöntemlerini tanıtarak ederken Ionis-STM, onlar, kimliklerini saygı kadroların eğitimine uyarlanmıştır. eğitmenler onlar kolektif dinamiklerle coachent gruplara iletmek teknikleri, becerileri, bilgi ve muhakeme ile günlük temas halinde yüksek düzeyde faaliyetlerinin tüm profesyoneliz.

Başlık RNCP

MBA, Ionis-STM her biri için bir uzman RNCP seviyesi I. olarak teslim

Bu MBA kimlerdir?

çağdaş sorunları ve bunları çözmek için çözümler Mastering anlamada hızlı gitmek isteyen tüm yöneticilere. tempo onların yan ciddi kısıtlamalar ile uyumlu olacak şekilde kurulmuştur. dijital çağ için tasarlanmış Kendilerini, onlar esneklik, iyi koşullarda kursundan sadece garanti izin çözümler korur.

Amaç MBA

Google, Facebook, YouTube, Dailymotion, LinkedIn, Instagram, paybal eBay ... bugün devleri dün yeni işletmeyi doğmuştur. Teknolojik uygulamalar, işletmeler ve bireyler için sunulan yenilikçi hizmetler arasında günlük bize eşlik ve istihbarat ve cesur girişimcilerden tüm eseri. MBA Yenilik ve Girişimcilik değer yaratma, yeni mal ve hizmetlerin, yeni pazarlar için kendi iş fırsatları getirecek "vizyon" oluşturacak.

Ayrıca kendi işlerini yaratma meydan üstlenmek ve onlara kurşun ve sürekli yenilik takımı motive etme, riskleri anlamak için, onun gelişim strateji oluşturmaya yönelik bilgiler vermek isteyenlere eğitim verecek. kazıklar ve modern bir işletme evrim zorluklarına güvenli bir ortam sunmak mümkün olacak MBA Yönetimi ve Siber-güvenlik tren uzmanları.

Program dili:
 • Fransızca

Ionis School of Technology and Management için 3 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
15 - 18 ay
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date